Franklin gubi się w lesie

Paulette BourgeoisBrenda Clark Wydawnictwo: Debit Cykl: Franklin (tom 5) literatura dziecięca
Franklin is lost
Franklin (tom 5)
literatura dziecięca
Patrycja Zarawska
czytamy z franklinem franklin dla dzieci literatura dziecięca

Trochę grozy, trochę strachu, trochę złowieszczo brzmiących dźwięków dochodzących z głębi lasu a to wszystko po to żeby wytłumaczyć dziecku żeby nie chodziło samo do lasu bez dorosłych bo może się zgubić i ono będzie się bało i rodzice będą się martwić.
Bardzo lubimy z synkiem przygody tego uroczego bohatera Franklina a to jedna z części po które często sięgamy.

Prawdopodobnie każdy rodzic małego dziecka, wcześniej czy później, będzie 'zmuszony' spotkać się z Franklinem. Ten uroczy żółwik jest bowiem bohaterem całej serii książeczek i filmów.

Franklin, choć jest już "dużym chłopcem i sam zapina zamki błyskawiczne i wiąże buciki", miewa przygody, troski i dylematy bardzo bliskie najmłodszym czytelnikom. Żółwik musi zmierzyć się ze...

• Czytane dzieciom
  • Przed 2012
  • Dzieciństwo
  • Biblioteka
  • 2021
  • Prez
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Franklin gubi się w lesie