KECHARITOMENE. Odkryj Jej niesamowity sekret i wejdź w swoje przeznaczenie!

Okładka książki KECHARITOMENE. Odkryj Jej niesamowity sekret i wejdź w swoje przeznaczenie!
Dominik Chmielewski SDB Wydawnictwo: Wydawnictwo Sumus religia
religia
Wydawnictwo Sumus
2018-05-01
2018-05-01
9788366020061
Maryja; objawienia maryjne; duchowość chrześcijańska; apokaliptyka

DNF @ 22%.

Pamiętam, że kilka razy podchodziłam do tej książki. Czytałam wstęp, pierwsze kilka rozdziałów i zawsze miałam jakąś taką blokadę i nie mogłam jej nigdy przeczytać. Nie wiem dlaczego...

Wyjątkowa książka o Niepokalanej Matce Jezusa i naszej - Maryi. "Kecharitomene"to poruszająca katecheza maryjna, która już na zawsze pozostaje w pamięci i sercu. Najważniejsze przesłanie z niej płynące to oddanie się Maryi pod opiekę, zawierzenie jej swojego życia.
Szczerze polecam.

Przepiękna książka , swoisty " podręcznik" jak nauczyć się kochać Maryję. Jako , że w swoim życiu nie posiadam obecnie wiele wolnego czasu czytałem ją powoli, przez pare dni- to nie przeszkodziło mi we wciągnięciu się w książkę , która jest niesamowicie przepełniona miłością i dobrocią. Nie jest to książka łatwa mimo wszystko i ukazuje jak my jako katolicy tak naprawdę mało...

Kim naprawdę jest Maryja? Ks. Dominik uwypukla co o Maryi pisze Pismo Święte, wynajduje perełki z wielowiekowej tradycji kultu i zawierzenia Maryi i przekonuje, że Maryja jest ostoją i ratunkiem chrześcijan w trudnych czasach, które nastały.

"Jeśli Bóg dopuszcza jakieś trudne doświadczenia,
to tylko dlatego, aby mógł objawić
nieprawdopodobną moc swojej miłości i dobroci,
aby pokazać ci rozwiązania,
na które ty w życiu byś nie wpadł."

Przepiękna książka ukazująca Maryję jako Najpiękniejszą Drogę do Zbawienia w Trójcy Świętej. Po jej lekturze człowiek chce przylgnąć do Maryi całym sercem i oddać Jej całe swoje...

Czytam tę książkę po raz chyba trzeci i za każdym razem odkrywam coś nowego. To nie jest książka do przeczytania i odłożenia. Szkoda, że o tym wszystkim nikt nie mówi na lekcjach religii czy kazaniach. Polecam!!!

Książka, która zdecydowanie zmienia patrzenie człowieka na relację z Miriam. Gwarantuję, że po przeczytaniu i wdrożeniu treści w rzeczywistość, życie nie będzie już takie samo. Ksiądz Chmielewski pisał tę książkę zdecydowanie pod natchnieniem Ducha Świętego.

Wspaniała ksiązka, dzięki której można lepiej poznać Maryję i ją pokochać. Ksiądz Dominik Chmielewski tak prowadzi nas w swojej wypowiedzi, że zapowiedzi ze Starego i Nowego Testamentu dotyczące Maryi oraz czasów ostatecznych stają się zrozumiałe. Autor książki wyjaśnia również, dlaczego Maryja jest tak ważna. Dzięki temu, że Jej zaufamy, będziemy mogli zbliżyć się do Boga....

Polecam każdemu, kto zechcę zgłębić tajemnicy Bożych planów względem nas. Zjawiska zapowiedziane na kartach Starego i Nowego Testamentu, przyszło nam doświadczać dzisiaj i mamy je na wyciągnięcie ręki.
Maryja tak ukrywana w Piśmie Świętym, ukazywana jedynie pod natchnieniem Ducha Świętego, pokazuje i zaprasza nas do Siebie, byśmy w Jej odbiciu zobaczyli Boga.
Przez tą...

Książka, po przeczytaniu której zakochałam się w Maryi. Pomaga zrozumieć na czym polega jej duchowe pośrednictwo i dlaczego w Kościele Katolickim - wbrew oskarżeniom protestantów - Matka Boża nie "okrada" Boga z czci Jemu należnej.

• Religia
  • 2019
  • Religijne
  • 2020
  • Domowa biblioteczka

Dodaj cytat z książki KECHARITOMENE. Odkryj Jej niesamowity sekret i wejdź w swoje przeznaczenie!