KECHARITOMENE. Odkryj Jej niesamowity sekret i wejdź w swoje przeznaczenie!

Dominik Chmielewski SDB Wydawnictwo: Wydawnictwo Sumus religia
9788366020061
Wydawnictwo Sumus
Maryja; objawienia maryjne; duchowość chrześcijańska; apokaliptyka
religia
9788366020061
Maryja; objawienia maryjne; duchowość chrześcijańska; apokaliptyka

"Jeśli Bóg dopuszcza jakieś trudne doświadczenia,
to tylko dlatego, aby mógł objawić
nieprawdopodobną moc swojej miłości i dobroci,
aby pokazać ci rozwiązania,
na które ty w życiu byś nie wpadł."

Przepiękna książka ukazująca Maryję jako Najpiękniejszą Drogę do Zbawienia w Trójcy Świętej. Po jej lekturze człowiek chce przylgnąć do Maryi całym sercem i oddać Jej całe swoje...

Czytam tę książkę po raz chyba trzeci i za każdym razem odkrywam coś nowego. To nie jest książka do przeczytania i odłożenia. Szkoda, że o tym wszystkim nikt nie mówi na lekcjach religii czy kazaniach. Polecam!!!

Książka, która zdecydowanie zmienia patrzenie człowieka na relację z Miriam. Gwarantuję, że po przeczytaniu i wdrożeniu treści w rzeczywistość, życie nie będzie już takie samo. Ksiądz Chmielewski pisał tę książkę zdecydowanie pod natchnieniem Ducha Świętego.

Wspaniała ksiązka, dzięki której można lepiej poznać Maryję i ją pokochać. Ksiądz Dominik Chmielewski tak prowadzi nas w swojej wypowiedzi, że zapowiedzi ze Starego i Nowego Testamentu dotyczące Maryi oraz czasów ostatecznych stają się zrozumiałe. Autor książki wyjaśnia również, dlaczego Maryja jest tak ważna. Dzięki temu, że Jej zaufamy, będziemy mogli zbliżyć się do Boga....

Polecam każdemu, kto zechcę zgłębić tajemnicy Bożych planów względem nas. Zjawiska zapowiedziane na kartach Starego i Nowego Testamentu, przyszło nam doświadczać dzisiaj i mamy je na wyciągnięcie ręki.
Maryja tak ukrywana w Piśmie Świętym, ukazywana jedynie pod natchnieniem Ducha Świętego, pokazuje i zaprasza nas do Siebie, byśmy w Jej odbiciu zobaczyli Boga.
Przez tą...

Książka, po przeczytaniu której zakochałam się w Maryi. Pomaga zrozumieć na czym polega jej duchowe pośrednictwo i dlaczego w Kościele Katolickim - wbrew oskarżeniom protestantów - Matka Boża nie "okrada" Boga z czci Jemu należnej.

Ojciec Dominik Chmielewski w książce Kecharitomene przybliża nam postać Matki Boskiej. Próbuje nam w łatwy i przejrzysty sposób uświadomić, że Maryja kocha każdego z nas . Nie zawsze wszystkie nasze prośby są spełnione jak tego oczekujemy ponieważ Matka wie lepiej co dla nas jest dobre.

Współczesny język opowiadający o...Kobiecie i współczesnej, i odwiecznej w zamyśle Najwyższego. To nie jest dogmatyczny wykład - to pieśń miłości człowieka, który Ją poznał i pokochał. Czytając, wierzę w owe słowa, bo bije z nich doświadczenie spotkania z Maryją Dziewczyną, Kobietą, Żoną. Ona jest tu i teraz, z Tobą i ze mną:)

Droga do Niego przez Nią.
Jak dobrze się naćpać na początek każdego dnia, tym co nieskończone, pociągnąć ścieżkę codziennej radości, wiary w ludzi, oraz to czego nie widać (lecz czy słychać?!).
Choć rozum upalony blantem entuzjazmu do życia, wierzy, że to co najlepsze to to, co będzie, przeszłość to zamknięta kartka w książce, lecz kto nie chciał by sprawdzić co jest na...

Cudownie opisane piękno Maryi, ale w niektórych punktach nie dorastam do tych treści.

• Religia
  • 2019