Uwolnijcie nas stąd. O duszach czyśćcowych z Marią Simmą rozmawia Nicky Eltz

Wydawnictwo M
czyściec chrześcijaństwo mistycyzm
religia
czyściec chrześcijaństwo mistycyzm

Muszę pomyśleć co napisać, bo az brak mi słów. Trzeba po prostu tą książkę przeczytać. Bardzo wszystkich do tego zachęcam. To niesamowite, że Dusze Czyśćcowe dały nam wskazówki jak dobrze żyć. My możemy przede wszystkim ofiarować za nich modlitwę, co będzie pięknym gestem miłości z naszej strony.

Wspaniała książka, w której Maria Simma mówi o swoich kontaktach z duszami czyśćcowymi i o swoim powołaniu związanym z pomocą im w drodze do odkupienia ziemskich grzechów i przejścia do Nieba. Jest w niej również wiele cennych wskazówek dla wiernych osób świeckich oraz kapłanów. Bardzo wartościowa lektura na pokrzepienie serc i wiary każdego chrześcijanina. Polecam!

*...

Książka zawiera dobrze pogrupowane tematy w kolejnych rozdziałach dzięki czemu brak jest chaosu. Pierwsze 3-4 rozdziały są mniej ciekawe, reszta wprost niesamowita. Polecam tą lekturę każdemu! Można przesłuchać audiobooka (jest darmowy w internecie).

Obszerny wywiad z Austriaczką, która przedstawia swoje doświadczenia z kontaktów z duszami w czyśćcu cierpiącymi.

Maria Simma odpowiada na każde pytanie w sposób ujmująco prostolinijny i szczery. Treści przekazywane jej przez lata w prywatnych objawieniach mogą zaskoczyć i poruszyć.

Warto.

Niejeden z nas trafi w to miejsce oczyszczenia. Na jak długo? Dobre pytanie. Czasem zastanawiam się czy znajdzie się ktoś taki jak Maria, która pomagała Duszom. Czasem zastanawiam się czy moi bliscy będą mi swoją modlitwą pomagać. Dobrze mieć świadomość, że możemy im pomóc. Ale jeszcze lepiej wcielać tą wiedzę w życie.

Wierzę. Przekażę wieść dalej.

Na półkach: , , , , ,

Nie przeczytałam, a wysłuchałam wersji audio jednym tchem, zawalając swoje obowiązki. Genialny w swojej prostocie wywiad - rzeka z pobożną Austriaczką, która posiadała dar widzenia i słyszenia dusz czyśćcowych. Opowiada ona o swoich doświadczeniach, a także o sposobach pomocy zmarłym pokutującym i oczekującym na zbawienie.
Poruszające świadectwo wiary oraz zachwycająca...

Książka , która umacnia w wierze - dlatego obowiązkowa dla chrześcijan.
Książka przepełniona niewyobrażalną wręcz miłością Boga do człowieka, który szuka w nas tylko i wyłącznie dobra.
Książka także dla ludzi, którzy nie wierzą, dla ludzi którzy siebie uważają za Boga i chcą decydować nie tylko o sobie ale i o innych.
W obecnym świecie większość ludzi chce być Bogiem - a...

"Wszystkie ataki na Nicky'ego i jego rodzinę w tym czasie miały związek z książką". - fragment z książki

Właśnie z tą książką! Publikacja jest arcyciekawym wywiadem przeprowadzonym
z Panią Marią Simmą, austriacką wieśniaczką (1915-2004) przez wspomnianego wyżej dziennikarza, Nicky'ego.
Maria była z Bożego powołania apostołką dusz czyśćcowych. Kobietą bardzo skromną, oddaną...

Na półkach: , , , , , ,

Jedna z najważniejszych książek. Odmieniła moje rozumienie "Kościoła cierpiącego", czyli dusz czyśćcowych i sprawiła, że częściej modlę się w intencji tych dusz (a, jak mówi Maria Simma, są one za to bardzo wdzięczne, czego szybko doświadczyłem - zostałem uratowany od wypadku, który mógłby bardzo źle się skończyć).

Dyskusje

• 2019