Uwolnijcie nas stąd. O duszach czyśćcowych z Marią Simmą rozmawia Nicky Eltz

Okładka książki Uwolnijcie nas stąd. O duszach czyśćcowych z Marią Simmą rozmawia Nicky Eltz
Nicky EltzMaria Simma Wydawnictwo: Wydawnictwo M religia
religia
Wydawnictwo M
2015-11-30
2015-11-30
czyściec chrześcijaństwo mistycyzm

Bardzo dobra książka ukazująca drogowskaz do zbawienia,dzięki duszom czyścowym. Ukazuja co nas spotka jeżeli nie będziemy dążyć do jedynej prawdy. Książka również ukazuje jak Bóg daje nam wiele możliwości do zbawienia się oraz że niema dla niego rzeczy niemożliwych. Gąrąco polecam.

Rewelacja. Bardzo dobre uzupełnienie Pisma Świętego i Tradycji Kościoła. Polecam wszystkim niezależnie od wyznania religijnego.

Świat pełen jest przykładów czegoś co wymyka się racjonalnemu zrozumieniu. Książka nie dla ateistów

Gorąco polecam

Gorąco polecam

Wywiad z Marią Simmą dostarczył mi wielu cennych informacji o czyśćcu i duszach idących do niego. Ukazanych zostało wiele rzeczy, które dusze uważają za złe, a które ludzie stosują, jak choćby Komunia na rękę. Podbudowująca była informacja, że dusze za które nie ma kto się modlić nie pozostają same, Matka Boża pamięta o nich i modli się za nie. Maria Simma miała kontakt z duszami czyśćcowymi tylko dlatego, że Bóg i Maryja na to zezwolili. Simma wskazała, że są trzy poziomy czyśćca, a to gdzie dusza trafi zależy od stanu jej duszy, czyli grzeszności. Interesujące było tez to, że to nie Bóg osądza dusze, czy też skazuję na czyściec. Dusze same chcą odpokutować za grzechy, by gdy osiągną niebo ich dusza promieniała (była czysta) w obliczu Boga. Dusze czyśćcowe nie chcą też wracać na ziemię, bo tu nie czuje się obecności Boga w takim stopniu jak w niebie czy czyśćcu. Jak dla mnie ciekawa książka. Jedną gwiazdkę odjęłam, bo miejscami nie wiedziałam czy to co mówi Maria Simma to jej osobiste zdanie czy pochodzi to od dusz czyśćcowych.

Interesująca, wciągająca książka o kobiecie, która w swoim życiu wielokrotnie kontaktowała się z duszami czyśćcowymi. Porusza ciekawe aspekty i zwraca uwagę na ważne kwestie dotyczące wiary.

Książka bardzo interesująca, dzięki niej zmieniłam swoje myślenie na temat aniołów stróżów, roli dusz czysccowych w moim życiu, tego jak bardzo te dusze potrzebują naszej ludzkiej pomocy. Z przykrością stwierdzam, że nie które odpowiedzi na pytania zadawane w trakcie wywiadu wydały mi się lekko śmieszne i nie potrafię uwierzyć, że taka jest właśnie prawda.

Muszę pomyśleć co napisać, bo az brak mi słów. Trzeba po prostu tą książkę przeczytać. Bardzo wszystkich do tego zachęcam. To niesamowite, że Dusze Czyśćcowe dały nam wskazówki jak dobrze żyć. My możemy przede wszystkim ofiarować za nich modlitwę, co będzie pięknym gestem miłości z naszej strony.

Wspaniała książka, w której Maria Simma mówi o swoich kontaktach z duszami czyśćcowymi i o swoim powołaniu związanym z pomocą im w drodze do odkupienia ziemskich grzechów i przejścia do Nieba. Jest w niej również wiele cennych wskazówek dla wiernych osób świeckich oraz kapłanów. Bardzo wartościowa lektura na pokrzepienie serc i wiary każdego chrześcijanina. Polecam!

* Biorę udział w Olimpiadzie Czytelniczej organizowanej przez www.posredniczka-ksiazka.pl

*...

Książka zawiera dobrze pogrupowane tematy w kolejnych rozdziałach dzięki czemu brak jest chaosu. Pierwsze 3-4 rozdziały są mniej ciekawe, reszta wprost niesamowita. Polecam tą lekturę każdemu! Można przesłuchać audiobooka (jest darmowy w internecie).

Maria Simma Uwolnijcie nas stąd. O duszach czyśćcowych z Marią Simmą rozmawia Nicky Eltz Zobacz więcej