Wilk z Redwood

Red Book
fantasy debiut
fantastyka, fantasy, science fiction
fantasy debiut

Da się wyczuć styl pisania pewnego "KMM" :)

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Książka jest debiutem autorki przez co obawiałem się napotkania na toporność języka, albo częste wśród debiutujących autorów dłużyzny. Zostałem naprawdę pozytywnie zaskoczony. Książka napisana jest lekkim piórem. Autorce udało się zachować równowagę pomiędzy opisami, dialogami i akcją, przez co książka nie traci tempa i nie przysypia się nad tekstem, ani też nie pędzi do...

• Chcę w prezencie
  • Wilkolaki/Smoki