Nie tacy oni straszni

Patronat LC
Federica Bosco literatura piękna 456 str.
Non tutti gli uomini vengono per nuocere
Agata Pryciak
Prószyński i S-ka
literatura piękna
brat humor kobieta literatura włoska odmiana losu próba samobójcza rodzice rozstanie uczucie utrata pracy zdrada

Non tutti gli uomini vengono per nuocere
Agata Pryciak
Prószyński i S-ka
literatura piękna

Porównaj ceny i

Recenzje oficjalnych recenzentów i

Miłość, Cristina i ekscentryczna rodzina

5 Link do recenzji

Jeśli oczekujesz głębokiej literatury z nieprzemijającym przesłaniem- to nie jest taka książka. Sama okładka wskazuje, że jest to lekka opowieść, idealna na kilka wieczorów. Jest to moje pierwsze spotkanie z Frederica Bosco. Włoska pisarska, która podbiła serca włoskich czytelników - i jeśli wierzyć opisowi, nie tylko oni, przedstawia nam opowieść o Cristinie.

Cristina ma...

Płytkie i nudne, a do tego główna bohaterka jest niesamowicie irytującą i okropną osobą, więc ledwo przebrnęłam przez tę książkę. Czyta się szybko, bo język jest prosty, więc dużo czasu nie straciłam, ale zdecydowanie odradzam.

Moje zdanie o tej książce nie jest pochlebne, nietsty.

Nuda straszna nic się nie dzieje, poza jakimiś beznadziejnymi rozsterkami sercowymi głównej bochaterki... Fabuła płaska, ba osmielę się powiedzieć że autorka szukała jej w wielkim bólu i raczej nie znalazła...

To co miało być zabawną powieścią o dziewczynie na rozstaju dróg stało się męką przez drogę ciernistą...

Sięgnęłam po nią zupełnym przypadkiem, ale okazała się świetna. Mimo, że to takie "lekkie babskie czytadło", postaci są interesujące, a fabuła, refleksje i wypowiedzi głównej bohaterki powodują niekontrolowany chichot nad każdą kolejną stroną. Polecam!

Powieściowa komedia romantyczna. Głębi może nie ma, ale fajnie się czyta.

Romansidło okraszone czarnym humorem, nie przerysowane przesadnie, bez obszernych opisów czy rzygania tęczą. Chichotałam praktycznie co rozdział. Lekka przyjemna lektura na rozluźnienie.

Opinie pisana jest dla siebie, żeby zobaczyć co czytałam i czy było warto.

Otóż nie było warto. Nawet w całości jej nie przeczytałam. Dotarłam do połowy i dalej przewertowałam, żeby poznać zakończenie.

Bohaterka sztampowa i irytująca. Kobieta w wieku 32 lat, która marzy o wielkiej miłości. Zakochuje się od pierwszego wejrzenia w lekarzu, z którym następnie się...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

"Nie tacy oni straszni" to moje pierwsze spotkanie z Autorką i jestem pewna, że nie jest ono ostatnie. Książkę dobrałam losowo z braku tej co chciałam wypożyczyć. Czy był to dobry wybór - o tym niżej.

Trzydziestodwuletnia Cristina pracuje przy produkcji programów telewizyjnych, ma niezdarnego chłopaka, który który waży 16 kilo o imieniu Krokiet, brata dziwaka, a także...

Świetna, zabawna książka włoskiej pisarki, która idealnie nadaje się na rozluźnienie, odreagowanie stresu i relaks przy lampce wina. Okazuje się, że lubię włoskie poczucie humoru :D

świetna, humorystyczna książka dla kobiet.

Dyskusje

• 2018