Dieta Miłośniczek Czekolady

Carole Matthews Wydawnictwo: G+J Cykl: Klub Miłośniczek Czekolady (tom 2) literatura piękna
The Chocolate Lovers' Diet
Małgorzata Strzelec
G+J
The Chocolate Lovers' Diet
Klub Miłośniczek Czekolady (tom 2)
literatura piękna
Małgorzata Strzelec

Po tych ilościach czekolady w "Klubie miłośniczek czekolady" czas przejść na dietę😂
Chociaż zdaje mi się, że dopiero po przeczytaniu tej części, trzeba będzie jednak pomyśleć o niej😝
Ta część jest również zabawna jak poprzednia, ale to ona zalewa nas dużą ilością czekolady. Otwierasz książkę a tam 🍫, przewracasz kartkę, a tam🍫, zamykasz oczy i myślisz o 🍫 i tak za nim nie...

Bardzo wciągająca książka na jeden wieczór. Lekka i przyjemna z dużą ilością niespotykanych wydarzeń. Martwiło mnie tylko zdrowie głównych bohaterek, po takich ilościach czekolady murowana cukrzyca i otyłość :)

Ciekawe!

zabawne

Sama nie wiem, co napisać o tej książce. Niby wszystko w porządku, nieprzewidywalne zmiany akcji, zabawne, a zarazem mrożące krew w żyłach sytuacje, w których znajdują się główne bohaterki, jednak jak dla mnie - za dużo czekolady. Według mnie jest to niebezpieczna powieść dla czekoladoholiczek i czekoladoholików, bo pokazuje, że na wszelkie smutki i radości najlepsza jest...

Carole Matthews (Wikipedia):
".......is a successful and popular British author, famous for her sense of humour and her romantic comedy novels. Her books have sold over 4.8 million books worldwide and have been published in more than countries. In 2011, Matthews was inducted into the Festival of Romance Hall of Fame for her outstanding contribution to romance ...

Kolejna część klubu miłośniczek czekolady okazała się tak samo świetna jak pierwsza. Duża dawka humoru, ale także różnych życiowych sytuacji. Z przyjemnością sięgnę po kolejną część i wrócę do perypetii mojej ulubionej bohaterki - Lucy.

Perypetie kilku przyjaciółek, czekolada i jeszcze więcej czekolady :)
Słodka książka :)

Druga część przygód przyjaciółek z Klubu Miłośniczek Czekolady: Lucy, Nadii, Autumn i Chantal.

O ile podczas czytania pierwszej części na prawdę się ubawiłam, tak druga już mnie zaczęła nudzić. Za bardzo przewidywalna, a Lucy zaczyna być jak druga Bridget Jones.... Jednak opisy czekoladowych przysmaków przyprawiają o zawrót głowy, także lepiej nie czytać będąc...

Czyta się lekko, łatwo i przyjemnie – książka idealna na dni, gdy nie bardzo ma się chęć na wysilanie szarych komórek nad czymś ambitniejszym. Dobra na odstresowanie się po ciężkim dniu.

Dyskusje

• 2013