Świat marzeń zakupoholiczki

Okładka książki Świat marzeń zakupoholiczki
Sophie Kinsella Wydawnictwo: Sonia Draga Cykl: Zakupoholiczka (tom 1) literatura piękna
literatura piękna
2000-01-01
9788379991907
Krystyna Chmiel
Krystyna Chmiel

Moje czytanie zaczęło się od harlekinów, a w gimnazjum dostałam Wyznania Zakupoholiczki i zakochałam się w tej książce. Pokazała mi, że książki mogą być różne i żebym sięgnęła po powieści nie dodawane do gazet :D Zabawna i wciągająca.

Jeśli podejdzie się do książki z odpowiednim dystansem - można ją potraktować jako lekką komedię romantyczną. Jeśli weźmie się ją na serio - można się srogo rozczarować.
Niemniej jednak, jest to jedna z nielicznych książek, których ekranizacja budzi we mnie więcej sympatii niż oryginał.

czytasz i smiejesz sie
warto siegnac do tej serii

Ubóstwiam tą książkę za jej poczucie humoru .

Fajna odskocznia po jakieś trudniejszej książce.

Nie do końca udana kopia "Dziennika Bridget Jones"

Po raz pierwszy znalazłam przypadek... gdzie film był znacznie lepiej zrobiony niż książka :)

Takie książki będą pisać roboty.
Kwerenda: #Zrób # kopia # "Dziennik Bridget Jones"#.
Robot: #Bzzzzzzzzz, proszę bardzo # Enter#
I szybciutko mamy nieskomplikowaną Angielkę, uzależnioną od alkoholu i papierosów - wróć: od zakupów, z grupką wspierających przyjaciół - wróć: z jedną wspierającą przyjaciółką - nieskutecznie próbującą się odchudzić
- wróć: wdrożyć program...

Na półkach: , , , , ,

Jak na książkę tego gatunku, to strasznie to nudne było.

3 164
    1 022