One King's Way

Samantha Young Wydawnictwo: InterMix Cykl: On Dublin Street (tom 6.5) literatura obyczajowa, romans
Data 1. wydania:
angielski
9781101990650
InterMix
One King's Way
On Dublin Street (tom 6.5)
literatura obyczajowa, romans
angielski
9781101990650

Troszkę przewidywalna jak większość tego typu książek, ale dobrze się czyta. Odskocznią od całej serii było to, że poznawaliśmy sytuację z dwóch perspektyw, dzięki czemu książka była urozmaicona. Idealne dopełnienie całej serii "On Dublin Street".

Na półkach: , , , , , , ,

Craig Lanaghan pracuje w barze, w którym swoje początki miała Joss i Jo (tak, tak to ten flirciarz nałogowy). Lubi flirtować i jest w tym dobry lubi takie przygodny seks. Pewnej nocy zauważa w barze piękną i tajemniczą kobietę. Kiedy siada przy barze nawiązują rozmowę.
Raine przychodzi do baru, ponieważ chce dokonać zemsty za skrzywdzenie jej siostry, a miejsce to jest...

• On Dublin Street
  • Chcę w prezencie