Wakacje

Okładka książki Wakacje Nina Majewska-Brown Patronat LC
Okładka książki Wakacje
Nina Majewska-Brown Wydawnictwo: Rebis Cykl: Nina Braun (tom 1) Seria: Pasje i namiętności literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans

Oficjalne recenzje i

Słodko-gorzkie lato

Link do recenzji

1097 48 165

Świetna fabuła, zaskakujące sytuacje, inteligentna i zabawna narracja. Ilość niefartów życiowych bohaterki zmusza do myślenia i zachęca do sięgnięcia po więcej.

Niesamowicie wciągnęła mnie ta książka

Miało być lekko, wszak książka o wakacjach a ja akurat mam urlop, ale nie, nie jest to wesołe czytadło , to slodko-gorzka powieść o życiu, problemach, stracie, zdradzie , przyjaźni, zaufaniu itp.

Czytało mi się tak dobrze, że czym predzej zamówiłam kolejne części i z niecierpliwością wypatruję juz kuriera

Bardzo polecam

Od początku denerwowało mnie uderzanie ww wszystko co polskie: klapki, ubiór, zachowanie na lotnisku, domniemanie sikanie do morza (jak autorka tak robi/robiła to nie znaczy że Polacy w ogóle tak robią), wyśmiewanie teściów (i ciągle to teściowa to, teściowa tamto). Za fabułę jestem zdecydowanie na nie, a styl możliwy, humor 4/10.

Swietna książka. Polecam

Najbardziej poruszająca książka, jaką przeczytałam w ostatnim czasie. Wzruszająca, poruszająca...

Życiowa opowieść. Współczuję bohaterce...

Ciekawa obyczajówka z dramatem w tle. Ukazuje szczęśliwe życie rodzinne, które w jednej chwili diametralnie się zmienia. Szczęśliwa i spełniona kobieta musi z dnia na dzień przewartościować swoje życie i nauczyć się go na nowo. Książka pokazuje, że nic nie jest nam dane na zawsze, ale także że pomimo różnych przeciwności losu można pozytywnie patrzeć w przyszłość.

Pokochałam Ninę od pierwszej strony. To dzięki tej książce wybrałam się do Barcelony.
Bohaterka jest przykładem, że kobiety są silne i dadzą sobie radę. Solidaryzowałam się z Niną, bo moi teściowie też mi życie uprzykrzają.
Lektura fajna na letnie dni.

Sięgnęłam po tę książkę, ponieważ zachwyciła mnie okładka, która była przedpremierowo reklamowana.
Kupiłam ją od razu, kiedy pojawiła się w księgarniach.
Zachwyciłam się od pierwszych stron.
Książka wzrusza i bawi. Czytelnik musi zastanowić się, co w życiu jest najważniejsze.
Zakochałam się w humorze i Ninie, głównej bohaterce, a jej teściów szczerze...

• 2018
  • Chcę w prezencie