Zwyczajny dzień

Nina Majewska-Brown Wydawnictwo: Rebis Cykl: Nina Braun (tom 2) Seria: Pasje i namiętności literatura obyczajowa, romans
Rebis
literatura polska
Nina Braun (tom 2)
literatura obyczajowa, romans
Pasje i namiętności
literatura polska

Kontynuacja "Wakacji". Równie ciekawa co pierwszy Tom. Wiele się dzieje u głównej bohaterki. Problemy i sytuacje które ją spotykają są naprawdę życiowe. Podobnie jak w części pierwszej, tak i w tej poczucie humoru dopełnia ciekawą fabułę.

Na półkach: , , , ,

Wciągająca,lekka i sympatyczna Nina to 40-letnia kobieta po stracie ukochanego męża oraz syna swoje życie podporządkowuje swojej ośmioletniej córce.
Tu są w jej życiu problemy rodzinne,dylematy życiowe.
Nina-fajna bohaterka powieści.
Siegnę z przyjemnością po pierwszą część przygód Niny "Wakacje"

No i przeczytałam drugi tom cyklu "Nina Braun". I nie żałuję. Super się czytało, autorka nie stosuje powtórzeń tekstu, co mi się bardzo podoba. Jednak jest to typowa literatura kobieca.

Bardzo przyjemna lektura. Po pierwszym tomie, w którym Nina zostaje praktycznie rozjechana przez zły los, teraz robi się spokojniej - troszkę. Książka ze sporą dawką humoru,który idealnie trafia w moje gusta.
Tylko zakończenie w takim momencie,że muszę biec do sklepu po kolejną część.

Mimo że to nie mój klimat podoba mi się ta seria. Przyjemna i ciekawa historia, biorę się za kolejną część :-D

Zabawna, ciekawa, pouczająca.
Kontynuacja książki pt ,,Wakacje" przeczytana przeze mnie w dwa dni. Na jednym tchu, wcielałam się w życie bohaterów. Żałoba po Bartku Jaśka opuściła mnie tak samo jak Ninę. Kobieta niezależna, na którą spadają wszystkie problemy, na jej barkach spoczywają dwa nowe wytwory boga, jedno swoje, drugie obce. Przytłacza ją zbyt wiele, wbija się w...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Tragiczna śmierć męża i syna, nieplanowana ciąża, bankructwo i druga rodzina męża - czy może być jeszcze gorzej?
Okazuje się, że tak, zgodnie z powiedzeniem: "Nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej", co wyraźnie widzimy na przykładzie Niny i chaosu w jej życiu.
Fabuła mnie wciągnęła i mimowolnie trzymałam kciuki, by bohaterce się wreszcie ułożyło.
Ponadto...

Po drugą część książki sięgnęłam bardziej świadomie, wiedząc już, jaki jest styl pisania autorki. Opisane w książce historie mogą się wydawać nieprawdopodobne, jednak mam świadomość,że życie pisze niespodziewane scenariusze.
Tę część dalszego życia Niny i jej rodziny również polecam.

Zwyczajny dzień to kontynuacja Wakacji, także jeśli nie czytaliście poprzedniej książki, nadróbcie zaległości, bo inaczej pogubicie się w tym, co się dzieje. Nina nadal przeżywa śmierć męża i syna, ale wie, że musi wziąć się w garść. Ma córkę, a niebawem na świat przyjdzie kolejne dziecko. Jak kobiecie uda się odnaleźć w nowej rzeczywistości? Czy będzie w stanie stawić...

Dyskusje

• 2018