Kup teraz - 14 ofert w cenie od 14.13 zł do 20.06 zł

literatura dziecięca
9788393901951
Marta Panek
dzieci kotek urodziny

"Dzisiaj Zły Kocurek obchodzi urodziny! Jeśli tylko uda się go dobudzić... Będzie tort czekoladowy. Nie, kotom nie wolno jeść czekolady! Zły Kocurek uwielbia tort z wątróbki i rybek. Będą też goście. I prezenty! Tylko pamiętajcie — uważnie wybierajcie upominki dla Kocurka".

W tej części jak się domyślacie, traficie wprost na przyjęcie urodzinowe, gdzie poznacie Kotulca...

ta książka to jedyny wyjątek, bo nie jest gówienkiem Edzia. Pewnie wielu z was, przeżywa teraz załamanie nerwowe, bo wiem, że wszyscy jesteście fanami gówienka Edzia. Ta książka mnie do bólu zachwyciła, ale nie dałam jej wszystkich gwiazdek, bo to byłby dla mojej ręki zbyt wielki wyczyn, by przesunąć ją o jeszcze jeden milimetr. I jeszcze raz przepraszam wszystkich fanów...

Książka opowiada o Złym Kocurku i jego przyjaciołach. Zły Kocurek obchodził urodziny i bardzo chciał mieć drapak. Według mnie najśmieszniejszy kot to Kotulec Śmierdziulec, najbardziej podobały mi się Kociaki Bliźniaki, a najmniej lubiłem Kotunie Gadunie. Bardzo podobała mi się ta książka na pewno sięgnę po następne części.
Poleca tolek4!

• Dla dzieci
  • Komiks
  • 2020
  • Hania czyta
  • Dla dzieci 6-8 lat

Dodaj cytat z książki Zły Kocurek. Sto lat!