Zły Kocurek. Sto lat!

literatura dziecięca
9788393901951
Marta Panek
dzieci kotek urodziny

ta książka to jedyny wyjątek, bo nie jest gówienkiem Edzia. Pewnie wielu z was, przeżywa teraz załamanie nerwowe, bo wiem, że wszyscy jesteście fanami gówienka Edzia. Ta książka mnie do bólu zachwyciła, ale nie dałam jej wszystkich gwiazdek, bo to byłby dla mojej ręki zbyt wielki wyczyn, by przesunąć ją o jeszcze jeden milimetr. I jeszcze raz przepraszam wszystkich fanów...

Książka opowiada o Złym Kocurku i jego przyjaciołach. Zły Kocurek obchodził urodziny i bardzo chciał mieć drapak. Według mnie najśmieszniejszy kot to Kotulec Śmierdziulec, najbardziej podobały mi się Kociaki Bliźniaki, a najmniej lubiłem Kotunie Gadunie. Bardzo podobała mi się ta książka na pewno sięgnę po następne części.
Poleca tolek4!

• Dla dzieci
  • Czytane dzieciom
  • Z biblioteki
  • Biblioteka
  • Dla dzieci i młodzieży

Dodaj cytat z książki Zły Kocurek. Sto lat!