Tylko mnie kochaj

Okładka książki Tylko mnie kochaj Penny Jordan
Okładka książki Tylko mnie kochaj
Penny Jordan Wydawnictwo: Harlequin Polska Cykl: Dzieje rodu Crightonów (tom 2-3) Seria: New York Times Bestselling Authors: Romans literatura obyczajowa, romans
Dzieje rodu Crightonów (tom 2-3)
New York Times Bestselling Authors: Romans
Perfect seduction. Perfect marriage material
Harlequin Polska
2015-05-06
2015-05-06
Anna Bieńkowska
przeszłość tajemnica zemsta kompromitacja romans miłość marzenia zdrada

Przepiękna opowieść o tym, że życie bywa przewrotne. : ]
Polecam, bardzo wciąga. Na pewno sięgnę po inną część z tej serii.

Dwie siostry, które pragną zemsty na pewnej znanej, bogatej rodzinie. Właśnie ta rodzina w przeszłości przyczyniła się do cierpienia bliskich bliźniaczek. Tak jak napisałam, życie bywa bardzo przewrotne. Nigdy nie wiadomo jak nas zaskoczy.

Przepiękna opowieść o tym, że życie bywa przewrotne. : ]
Polecam, bardzo wciąga. Na pewno sięgnę po inną część z tej serii.

Książka, w której skład wchodzą 2 historie. Obie dotyczą jednej rodziny i obie są podobne. Nie jest to nadwyraz wymagająca lektura, tylko lekka książka po ciężkim dniu na poprawę nastroju. Idelana na lato. Mimo wszystko porusza różne ważne kwestie takie jak rozbite rodziny, rozwody, trudne decyzje życiowe, miłość. Uświadamia nam, że każdy ma 2 twarze, zewnetrzną dla ludzi i tą skrytą. Dlatego nie warto oceniać innych po wyglądzie i plotkach. :) polecam

I.
Bobby chce dokonać zemsty. Ta wyjątkowo wysoka Amerykanka wkupią się w łaski pewnej rodziny dzięki 10-latkowi,  który zaprosił ją jako partnerkę na przyjęcie urodzinowe :)
I może poszłoby jej łatwo, gdyby na drodze nie stanął jej równie wysoki i przenikliwy prawnik, Luke.
Zamiast zemsty rodzinnej, dochodzi do niespodziewanego love story i odnalezienia się po latach rozłąki.

II.
Tullah i Saul zaczynają pracować w tej samej firmie, obydwoje są prawnikami.
Tullah jako dziecko ciężko przeżyła rozwód rodziców i była narzędziem w rękach ojca, który chciał odegrać się na matce.
Saul, z kolei, samotnie wychowuje trójkę dzieci i mimo iż jest wspaniałym ojcem, Tullah widzi to co chce - cynicznego uwodziciela, dla którego dzieci są przeszkodą.
Jakże się myli :)

Bardzo żałuję, że były to krótkie opowiadania, a nie książki.
Pełne pozytywnych bohaterów, lekko bajkowe i czułam jakbym czytała coś na kształt historii braci MacKade, Roberts.
Dla mnie w sam raz :)
Ruszam po więcej.

I.

bardzo fajna książka. obie historie się ze sobą łączą co sprawia że fajnie się czyta i ma się wrażenie jakby się czytało jedną. bynajmniej ja miałam takie wrażenie. polecam

Jedna książka, dwie słabe historie. A szkoda bo liczyłam na coś bardziej ambitniejszego.

Książka podzielona jest na dwie historie.
Pierwsza z nich to Doskonały plan opowiadający o młodej, pięknej Amerykance Bobbie, która przyjeżdża do Anglii, tylko po to by to skompromitować znaną i bardzo szanowaną prawniczą Crightonów na oczach wszystkich zebranych gościach.W przeszłości kiedyś bardzo skrzywdzili jej matkę, dużo wycierpiała przez nich. Dlatego nadeszła w końcu ta pora by kompromitująca ta tajemnica sprzed wielu lat wreszcie ujrzała już światło dzienne.

W drugiej tej historii "Doskonały partner"jest o młodym, mądrym Saulu Crightonie, który jest ucieleśnieniem kobiecych marzeń i pragnień. Pełen uroku osobistego, zaradny, opiekuńczy, oddany jest dzieciom. Na dodatek samotny mężczyzna. Jest człowiekiem o dobrej, pozytywnej opinii, godny bardzo podziwu. Jest też kobieta Tullah, ona sama z reguły i w zasadzie nie ufa żadnym mężczyznom, ma o nim inne zdanie wyrobione na jego temat, że naprawdę jest inny niż myślą.
Gdy zostaje współpracownicą Saula w jego kancelarii prawniczej, stara się jednak dostrzec w nim wady, a nie zalety.Pewnego dnia potrzebuje jego fachowej pomocy jest zdana na niego,że będzie w stanie być gotowy by jej pomóc.

Bardzo lubię Penny Jordan pisze wspaniałe, piękne swe powieści, romanse o miłości, uczuciach i o życiu. Książkę napisała w lekkim, przyjemnym stylu.
Ciekawa, bardzo dobra książka odprężyła mnie była świetnym relaksem dla mnie wciągnęła mnie szybko.

Książka podzielona jest na dwie historie.

• Harlequin
  • Romans