Kup teraz - 7 ofert w cenie od 6.99 zł do 33.04 zł

Nora Roberts Wydawnictwo: Edipresse kryminał, sensacja, thriller
Obsession
Emilia Skowrońska
Edipresse
dzieciństwo zbrodnia przeszłość wspomnienia pasja miłość uczucia tajemnice strach prześladowca
Obsession
kryminał, sensacja, thriller
Emilia Skowrońska

iezmiennie zapewniam o mojej miłości do obyczajowych powieści Nory Roberts. Mało jest jej książek w Legimi. Może ktoś wznowi te starsze, albo też pojawi się więcej tym nowszych. Ale nim to się stanie udało mi się znaleźć taką, której nie czytałam. Historia Noemi Carson, którą jako dziecko dotknęła wielką trauma. Wraz z bratem wiele zawdzięczają wujkowi i jego partnerowi,...

Trochę trzyma w napięciu ale jest bardzo oczywista. Czytelnik sam domyśla się kto zabija. Oczekiwałabym trochę mniej oczywistego zakończenia

Główna bohaterka, Naomi, w dzieciństwie odkryła tajemnice własnego ojca.
Przez to wydarzenie musiała uciec z bratem I matką – musieli się ukryć.
Po wielu latach kupuje dom na przedmieściach. Mieszka sama I ktoś zaczyna mącić w jej życiu. Tajemnice I demony sprzed lat zaczynają wypływać na wierzch.
Czy Naomi grozi niebezpieczeństwo? Komu można tak naprawdę zaufać?
Książkę...

Nie wszystko, co napisała Nora Roberts uwielbiam. Obsesja to jak dla mnie za duże słowo dla tej fabuły, ale pomijając to, treść trzyma poziom. Początek mocny, potem napięcie nieco spada, ale to zależy też od nastroju czytającego, więc się nie czepiam. Bardziej dla fanów powieści obyczajowych, niż rasowych thrillerów, ale z drugiej strony, jeśli ktoś znów nie przepada - ta...

Typowa książka autorki - mnie ona nigdy nie zawodzi, dużo różnych wątków, ciekawa historia, przyjemnie spędzony czas.

Obyczajówka z wątkiem kryminalnym i romantycznym. Początek mocny, ale wciąga. O tym jak przeszłość potrafi zacisnąć w szpony i nie dać iść dalej... Ale też o tym że warto czasem odpuścić i pozwolić sobie na zmianę i otwarcie...

Genialna książka! Zaczynasz czytać i od razu bum akcja! Uwielbiam takie książki i autorka dba o to aby czytelnik nie mógł na starcie od razu sie domyśleć kto jest morderca. Polecam jak najabrdziej.!

Ciekawa fabuła,oryginalna aczkolwiek jak dla mnie za mało akcji..

Książki Nory Roberts czytałam będąc nastolatką. Po prawie dwudziestu latach wróciłam do tej autorki. I tym razem Pani Nora mnie nie rozczarowała. Bohaterka książki pt. "Obsesja" Naomi zmaga się z traumą z dzieciństwa. Jej ojciec okazuje się seryjnym mordercą. Czy dziewczyna po latach dojdzie do siebie? Czy horror z przeszłości przestanie mieć wpływ na jej życie? Jaki jest...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Wciągająca, zaskakująca, znakomita. Moim zdaniem jednal z lepszych pozycji tej autorki :) Poczatek mrozi krew w żyłach, a jestem wytrawną czytelniczką Thriller'ów! Polecam!

• 2018
  • Nora Roberts