Kreatywność na zawołanie. Jak odkryć i rozwinąć wewnętrzną moc twórczą

Todd Henry poradniki 304 str.
The Accidental Creative

Agnieszka Kowalczyk-Nowak
OSM Consult Sp. z o. o.
poradniki

Porównaj ceny i

"Kreatywność na zawołanie" to idealne wsparcie w procesie tworzenia. Todd Henry pokaże Ci, jak rozwinąć Twój twórczy potencjał. Szybko przekonasz się, że masz wpływ na swoją kreatywność.

Po lekturze spodziewałem się wiele...a jak dla mnie ostatnie 100 stron to było samo mięso, strategie/pomysły inspiracje co i jak można wprowadzić, aby zobaczyć efekt i na końcu sprawdzić, czy akurat do mnie to pasuje.

Pierwsze 100 stron czytał mi się ciężko...

Autor rzeczowo pisze, jak dla mnie bez lania wody, twardo i otwarcie - nie wciska kitu, że Kreatywność można...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

"Umieraj pusty, czyli wolny." - Najlepsze wezwanie do działania na koniec książki jakie widziałem do tej pory.
Bardzo ciekawa lektura. Bardzo ciekawa bibliografia tej pozycji.
Polecam każdemu kreatywnemu.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

08.06.2015 to dla mnie bardzo ważna data w życiu zawodowym

Poszłam na szkolenie MoM - Merytorycznie o Marketingu - "Kreatywność na zawołanie"

Nie zastanawiałam się co to oznacza, nie znałam prelegenta.

Wiecie, czasem tak jest, że nie wiesz dlaczego coś robisz, a potem okazuje się, że to był bardzo ważny element Twojego życia.

W cenie szkolenia była książka o tym samym...

Ta książka pokazała mi jak być kreatywnym kiedy ja chcę, a nie tylko wtedy kiedy przychodzi wena. Są też ciekawe wskazówki, jak zorganizować swoje otoczenie, zadania i pracę, aby sprzyjały byciu kreatywnym.

Chyba zbyt wiele sobie obiecywałam.Kreatywność należy trenować. Zupełnie jak bieganie po chleb. Dzień w dzień. Aż kiedyś przy okazji pobijemy rekord na 100m.

• Biznes
  • Kreatywność
  • Rozwój
  • Polecane przez bloggerów
  • 2019