Kreatywność na zawołanie. Jak odkryć i rozwinąć wewnętrzną moc twórczą

Okładka książki Kreatywność na zawołanie. Jak odkryć i rozwinąć wewnętrzną moc twórczą
Todd Henry Wydawnictwo: OSM Consult Sp. z o. o. poradniki
poradniki
The Accidental Creative
OSM Consult Sp. z o. o.
2015-03-24
2015-03-24
Agnieszka Kowalczyk-Nowak

Polecam każdemu, kto w pracy codziennej zmaga się z presją czasu przy pracy nad pomysłami. Po pierwsze szereguje i systematyzuje problemy z jakimi zmagam się każdego dnia a podobno dostrzeżenie problemu jest pierwszym krokiem w jego rozwiązaniu. Ktoś może powiedzieć, że to zbiór truizmów ale gdy żyje się swoją praca bardzo łatwo można stracić zdrowy do niej dystans. Miałem...

Wysoko oceniłam tą książkę, ale uważam, że na prawdę warto po nią sięgnąć. Dawno nie wzięłam do ręki poradnika, który byłabym wstanie przeczytać do końca i nie przewracać oczami w trakcie czytania. Mnie bardzo pobudziła do myślenia i zachęciła do wykonania podstawowych działań, by włączyć kreatywność w moim kalendarzu. Bardzo polecam, nie jest to jakiś coachingowy bełkot,...

"Lektura obowiązkowa każdego profesjonalisty" - całkowicie się z tym zgadzam. Czytając tę książkę, uświadomiłam sobie jak bardzo jest pomocna w pracy i codziennym życiu. Nauczysz się z niej jak mądrze gospodarować swoim potencjałem i czasem. Zawarte w niej techniki pozwolą ci na "obudzenie" i umocnienie kreatywności, którą masz w sobie.
Polecam tę książkę osobom, które...

Jak być kreatywnym? Wystarczy wprowadzić... rutynę i ograniczenia. Książka może mało odkrywcza, ale za to pozwala świetnie spojrzeć na swoje życie z góry i je nieco uporządkować, tak, by genialne pomysły pojawiały się częściej i wtedy, kiedy są najbardziej potrzebne.

"Kreatywność na zawołanie" to idealne wsparcie w procesie tworzenia. Todd Henry pokaże Ci, jak rozwinąć Twój twórczy potencjał. Szybko przekonasz się, że masz wpływ na swoją kreatywność.

Po lekturze spodziewałem się wiele...a jak dla mnie ostatnie 100 stron to było samo mięso, strategie/pomysły inspiracje co i jak można wprowadzić, aby zobaczyć efekt i na końcu sprawdzić, czy akurat do mnie to pasuje.

Pierwsze 100 stron czytał mi się ciężko...

Autor rzeczowo pisze, jak dla mnie bez lania wody, twardo i otwarcie - nie wciska kitu, że Kreatywność można...

"Umieraj pusty, czyli wolny." - Najlepsze wezwanie do działania na koniec książki jakie widziałem do tej pory.
Bardzo ciekawa lektura. Bardzo ciekawa bibliografia tej pozycji.
Polecam każdemu kreatywnemu.

08.06.2015 to dla mnie bardzo ważna data w życiu zawodowym

Poszłam na szkolenie MoM - Merytorycznie o Marketingu - "Kreatywność na zawołanie"

Nie zastanawiałam się co to oznacza, nie znałam prelegenta.

Wiecie, czasem tak jest, że nie wiesz dlaczego coś robisz, a potem okazuje się, że to był bardzo ważny element Twojego życia.

W cenie szkolenia była książka o tym samym...

Ta książka pokazała mi jak być kreatywnym kiedy ja chcę, a nie tylko wtedy kiedy przychodzi wena. Są też ciekawe wskazówki, jak zorganizować swoje otoczenie, zadania i pracę, aby sprzyjały byciu kreatywnym.

Chyba zbyt wiele sobie obiecywałam.Kreatywność należy trenować. Zupełnie jak bieganie po chleb. Dzień w dzień. Aż kiedyś przy okazji pobijemy rekord na 100m.

• Biznes
  • Polecane przez bloggerów
  • Kreatywność
  • Rozwój
  • Rozwojowe

Dodaj cytat z książki Kreatywność na zawołanie. Jak odkryć i rozwinąć wewnętrzną moc twórczą