The Do-Over

M.K. Schiller Wydawnictwo: Loose Id LLC literatura piękna
Loose Id LLC
2013-10-07
2013-10-07

,,The Do-Over'' autorstwa M.K.Schiller opowiada historię 28 letniej prawniczki Lanie oraz aroganckiego kobieciarza i dziennikarza Kayla. Lanie jest zakochana w Brad'ie i uważa, że to on jest dla niej Panem Idealnym na całe życie. Ale jest jeden haczyk, on umawia się już z Cassie - siostrą z piekła rodem. Co dalej? Brad umawia swojego przyjaciela na randę w ciemno z Lanie. I tak nasza błyskotliwa bohaterka wkracza do życia Kayla. Dziewczyna zdumiewa go na tyle, że chłopak proponuje Lanie pomoc w zdobyciu serca przyjaciela. Ale czy wszystko pójdzie zgodnie z planem, w końcu serce nie sługa, a miłości nie możemy kontrolować, to po prostu się dzieje.
,,The Do-Over'' czytam już drugi raz i cóż mogę powiedzieć absolutnie zakochałam się w bohaterach. Po pierwsze Lanie, która nie jest jedną z tych mdłych, zagubionych bohaterek, która nie wie czego chce. Zaś jeśli chodzi o przystojnego Kayla, to jestem pewna, że każda dziewczyna go pokocha. Chociaż, może na początku wydać się wam dupkiem, jestem pewna, że dalej każda czytelniczka będzie jak ja zacierać ręce na rozwój wydarzeń. Do tego wielkim plusem jest również, że całe uczucie i fascynacja, rozwija się stopniowo.
Podsumowując ,,The Do-Over'' to zabawna (na tej książce, nie da się nie śmiać),słodka, seksowna i emocjonująca pozycja.
Polecam tą książkę wszystkim, którzy uwielbiają historię od przyjaźni do miłości oraz tym szukającym przyjemnego romansu. Jestem pewna, że książka was pochłonie i nie jednokrotnie będziecie głośno śmiać się z żartów bohaterów. Ja do tej pozycji, na pewno wrócę, ale w międzyczasie idę pochłaniać kolejne pozycję tej autorki.
Polecam z całego serca. 9/10, bo może trochę było za słodko. Ulubione.

• Polecam! :)
  • Po angielsku