Graal

The Quest
kryminał, sensacja, thriller
9788328020696
Leszek Karnas

Jak opisać książkę,żeby to miało jakoś ręce i nogi?Przy tej pozycji to będzie bardzo trudne ,bo sama powieść jest katastrofą.W sumie mogę powiedzieć,że streszczenie na końcu książki jest o niebo lepsze niż sama treść,a recenzja od Dana Browna to chyba jakiś żart,gdyż książki Browna przewyższają o niebo "Gralla"N.DeMille.
Powieść jak dla mnie jest bezbarwna i...

trochę rozczarowuje...

sraal

Cóż, ocena przeciętan jest najwyższą, jaką mogę dać tej powieści. Nie porywa ani fabułą, ani przemyśleniami Autora.

Opis książki zachęcił mnie do jej przeczytania. Zastanawiające jest to, że zdarza się coraz częściej, że sam opis z okładki jest dużo lepszy niż sama powieść. Spodziewałam się po tej książce wartkiej akcji, interesującej i trzymającej w napiciu przygody, tajemnicy związanej z artefaktem oraz dobrze zarysowanych postaci. Niestety moje oczekiwania z każdą stroną...

troche naciagana ale czyta sie milo i dosc szybko,wartka akcja

Ciekawa historia, ale ciągnie się jak flaki z olejem.

Na okładce rekomendacji udziela Dan Brown i to jest moim zdaniem najlepszy/najgorszy dowcip, jaki mógł zrobić wydawca. Szczęśliwie (wciąż moim zdaniem) powieść nie ma nic wspólnego z twórczością wyżej wymienionego.
Książka tylko pozornie traktuje o poszukiwaniu Graal'a. A może raczej jak najbardziej traktuje, lecz nie w sensie dosłownym. Trochę się bohaterowie snują po...

Zacytuję klasyka
"to jest tak: nuda... Nic się nie dzieje, proszę pana. Nic. Taka, proszę pana... Dialogi niedobre... Bardzo niedobre dialogi są. W ogóle brak akcji jest. Nic się nie dzieje."

Doczytałem tylko dlatego, że nie lubię nie kończyć książek. A szkoda bo jego np Gra Lwa była świetna.

Dyskusje

• Biblioteka