Nelson DeMille Wydawnictwo: Fabryka Sensacji kryminał, sensacja, thriller
2015-06-01
9788328020917
Dorota Malinowska-Grupińska
Dorota Malinowska

Świetnie napisana książka. Jest obszerna, a autorowi nie zdarzyła się żadna niekonsekwencja, pomylenie bohaterów, czasu czy akcji.
Uznanie.
Spodziewałam się jaki będzie finał i aż trzy dni potrzebowałam do przeczytania ostatniego rozdziału: czułam to, że dziad musi zginąć ( nieważne kto i w jaki sposób dokona egzekucji), ale czułam smutek przed rozstaniem. Jestem pełna...

Moim zdaniem - świetna!

DeMille przedstawia historię Keitha Landry, byłego weterana wojny w Wietnami oraz agenta wywiadu, który po 25 latach służby powraca do swojego rodzinnego miasta. Tam czeka na niego jego miłość ze szkolnych lat, z którą przez cały czas wymieniał korespondencję. Problemem jest jednak mąż Annie, który kiedyś był (i nadal jest) zaciekłym wrogiem Keitha....

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Nudna i długa taki bardziej romans niż sensacja, przydługie opisy nic nie wnoszące do akcji a sama akcja nabiera rumieńców sporo po połowie objętości książki. Jak dla mnie ewidentne odcinanie kuponów z dobrej sławy innych tytułów. Książka na raz i nigdy więcej!

Książka pełna długich, nużących opisów. Sensacja ale a z góry było wiadomo jak historia się potoczy.

Jedna ze słabszych książek DeMillego,dużo dłużyzny i niepotrzebnych opisów ale w sumie OK

Może nie jest to jedna z najlepszych książek DeMilla, ale niezła. Może trochę za dużo mało istotnych opisów, co czyni ją lekko opasłą, ale czyta się fajnie. Jest ciekawa fabuła, mały romansik i trochę emocji też się znajdzie. Trochę za mało ciętych słówek i humoru, który lubię u tego autora. Można przeczytać i nie żałować czasu na książkę.

Książka przypomina mi bardziej romans napisany z perspektywy mężczyzny niż dobrą sensację trzymającą w napięciu.

Książka niezła, ale mogłaby być świetna, gdyby nie to, że główny bohater – Keith Landry to słaby mięczak bez jaj. Niby były pułkownik US Army, a ten szeryf Baxter robi z nim co chce. Czytając tę książkę wkurzałem się na bezsilność i bezradność Landrego w porównaniu z brutalnym i okropnym szeryfem Baxterem, któremu właściwie do ostatniej strony włos z głowy nie spadł...

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

nie zła

Dyskusje