Nelson DeMille Wydawnictwo: Sphere kryminał, sensacja, thriller
angielski
Sphere
kryminał, sensacja, thriller
angielski

„Sara Ortega had the brains. Daniel MacCormick had the balls. Should work” - w ten sposób charakteryzuje Mac, protagonista thrillera, swoje szanse na sukces, zarówno w misji, którą oboje podjęli się pełnić, jak i we wzajemnych relacjach. Sara jest córką kubańskiego emigranta, któremu przed przewrotem 1959 roku udało się ukryć na wyspie gotówkę zdeponowaną w amerykańskim...

• Ulubione/Polecane
  • English