Kuba

Pascal
Kuba Przewodnik
turystyka, mapy, atlasy
Kuba Przewodnik

Nie wiem, czy ktokolwiek szuka tu informacji o przewodnikach turystycznych, ale jeśli tak to szczerze odradzam kupno powyższego. Książeczka posiada bardzo ogólnikowe, nieprecyzyjne, a czasem wręcz nieprawdziwe (bądź przeterminowane) informacje, nie ma szczegółowych mapek, propozycji konkretnych tras, wiedzy pomocnej, czy wręcz niezbędnej w obcym kraju i w rezultacie w...

Dobry przewodnik do przygotowania się na wyjazd. I wspaniały aby po wyjeździe powspominać odwiedzone miejsca.

• Polscy autorzy
  • Posiadam/Dostałam w prezencie