Książka w procesie komunikacji społecznej

Karol Głombiowski Wydawnictwo: Ossolineum językoznawstwo, nauka o literaturze
Ossolineum
książka literatura piśmiennictwo
językoznawstwo, nauka o literaturze
książka literatura piśmiennictwo

Okładka książki Książka rękopiśmienna i biblioteka w starożytności i średniowieczu Karol Głombiowski, Helena Szwejkowska
6,9
Książka rękopi... Karol Głombiowski,&...

Po książkę sięgnęłam po to, by znaleźć praktyczne wskazówki jak składać ładniejsze i czytelniejsze książki. I ta pozycja rzeczywiście w tym bardzo pomaga.

Momentami przytłaczająca, gdy wchodzi w szczegóły historii księgoznawstwa (nawet dla takiego nudziarza jak ja, który zawsze czyta wstępy).

Momentami bardzo interesująca, gdy opisuje historię estetyki książki, historię...

• Półka 4-1
  • 🙵 Projektowanie książek
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Książka w procesie komunikacji społecznej