Dzieciom o sakramencie pojednania

Okładka książki Dzieciom o sakramencie pojednania
Piotr Pawlukiewicz Wydawnictwo: pozostałe
pozostałe
Dzieciom o sakramencie pojednania
1996-01-01
1996-01-01
839008967X

Zakupiłam tą książkę z myślą o moim synu, który w tym roku po raz pierwszy przystąpi do sakramentu pojednania i był to bardzo trafny wybór. Ks. Piotr w bardzo prosty sposób wyjaśnia jak ważny dla katolika jest sakrament pojednania pomaga odpowiedzieć na pytania:
- z czego powinno spowiadać się dziecko?
- co oznacza konieczność żalu za grzechy?
- co zrobić, żeby dziecko nie...

• Lit. polska
  • KRESY - zbieram dla Polaków na Kresach
  • Religia

Dodaj cytat z książki Dzieciom o sakramencie pojednania