Fantastyczni mieszkańcy Equestrii

Okładka książki Fantastyczni mieszkańcy Equestrii Jack Caesar
Okładka książki Fantastyczni mieszkańcy Equestrii
Jack Caesar Wydawnictwo: Black Monk Seria: Equestria: Puść Wodze Fantazji pozostałe
pozostałe
Equestria: Puść Wodze Fantazji
The bestiary of Equestria
Black Monk
2020-04-30
2020-04-30
9788364198205
Adam Wieczorek, Monika Rajkowska-Fuczkiewicz
gra fabularna rpg My Little Pony dla dzieci kucyki gra opowieści mój mały kucyk gra wyobraźni Equestria

Okładka książki My Little Pony: Equestria: Puść Wodze Fantazji. Gra opowieści Jack Caesar, Alessio Cavatore, Dylan Owen
My Little Pony... Jack Caesar, Alessi...

Jest to całkiem obszerny bestiariusz, który może stanowić nieocenioną pomoc przy budowaniu scenariuszy do "Equestrii". Podoba mi się jego konstrukcja bazująca nie na suchej rozpisce, a na formacie zapisków podróżującego po krainie kucyka. Bestiariusz rozbudowuje rozgrywkę nie tylko o znane z serialu istoty i kucyki, ale także o mechanikę tworzenia stworów i nowe rasy, w które mogą wcielić się gracze. Całość wykonana solidnie, podręcznik jest pełen kolorowych kadrów znanych fanom kucyków :) Nie zabrakło również elementów humorystycznych, nieco burzących też czwartą ścianę w tekście, jak np. dopiski do opisów Discorda czy Trixie. Polecam MG przygotowującym się do prowadzenia rozgrywek RPG w tym uniwersum :)

Dodaj cytat z książki Fantastyczni mieszkańcy Equestrii