Pale Kings and Princes

Okładka książki Pale Kings and Princes
Cassandra ClareRobin Wasserman Wydawnictwo: Simon & Schuster Cykl: Tales from Shadowhunter Academy (tom 6) fantasy, science fiction
40 str. 40 min.
fantasy, science fiction
Tales from Shadowhunter Academy (tom 6)
Simon & Schuster
2015-06-21
Data 1. wydania:
2015-06-21
40 min.
angielski

Okładka książki Miedziana rękawica Holly Black, Cassandra Clare
Ocena 7,6
Miedziana ręka... Holly Black, Cassan...
Okładka książki Próba żelaza Holly Black, Cassandra Clare
Ocena 7,3
Próba żelaza Holly Black, Cassan...
Okładka książki The Mortal Instruments: The Graphic Novel, Vol. 5 Cassandra Clare, Cassandra Jean
Ocena 9,0
The Mortal Ins... Cassandra Clare, Ca...

Krótkie. Za krótkie. A miało potencjał.
No i Simon zachowywał się tu jak totalna ciamajda. Jakbym widziała mojego byłego chłopaka. Nawet zwizualizować było to łatwo, jako że mój były wygląda jak Robert Sheehan, który grał Simona w Mieście Kości. Ta wizja pewnie mnie już będzie cały czas prześladować. Ech, bywa.
Chociaż zakończenie interesujące. I smutne, bardzo smutne.

Krótkie. Za krótkie. A miało potencjał.
Chociaż zakończenie interesujące. I smutne, bardzo smutne.

Dodaj cytat z książki Pale Kings and Princes