Pale Kings and Princes

Cassandra ClareRobin Wasserman Wydawnictwo: Simon & Schuster Cykl: Tales from Shadowhunter Academy (tom 6) fantastyka, fantasy, science fiction
Data 1. wydania:
angielski
Simon & Schuster
Tales from Shadowhunter Academy (tom 6)
fantastyka, fantasy, science fiction
angielski

Krótkie. Za krótkie. A miało potencjał.
No i Simon zachowywał się tu jak totalna ciamajda. Jakbym widziała mojego byłego chłopaka. Nawet zwizualizować było to łatwo, jako że mój były wygląda jak Robert Sheehan, który grał Simona w Mieście Kości. Ta wizja pewnie mnie już będzie cały czas prześladować. Ech, bywa.
Chociaż zakończenie interesujące. I smutne, bardzo smutne.

• Po angielsku
  • Fantasy