Geopolityka. Skrypt dla początkujących

Okładka książki Geopolityka. Skrypt dla początkujących Leszek Sykulski
Okładka książki Geopolityka. Skrypt dla początkujących
Leszek Sykulski Wydawnictwo: nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
2014-01-01
2014-01-01
geopolityka

Nie ma zgody na promowanie w przestrzeni publicznej poglądów reprezentujących interes Federacji Rosyjskiej i usprawiedliwianie zbrodni, których ona dokonuje obecnie na Ukrainie. Sykulski jest tubą rosyjskiej propagandy w Polsce. Chce porażki Ukrainy i "deamerykanizacji" Polski, co stoi w sprzeczności z polską racją stanu, a reprezentuje interes Kremla. Sykulski sieje dezinformacje i rosyjską propagandę, więc mówimy stanowcze nie takiej osobie. Nie czytać jego książek, nie oglądać jego filmów. Damnatio memoriae dla Sykulskiego.

Odniosłem wrażenie, że skrypt jest napisany raczej dla odbiorców, którzy muszą przyswoić materiał pod egzamin niż dla osób interesujących się tą wielką szachownicą jaką jest geopolityka.
Przesłuchawszy wywiadu dr. Sykulskiego ujęła mnie jego elokwencja i oczytanie. Nie znalazłem tego w skrypcie. Był po prostu dobry. Nic ponad to.

Bardzo wartościowa lektura dla osób pragnących uzyskać podstawową wiedzę z tej fascynującej dziedziny, jaką jest geopolityka. Skrypt dr. Sykulskiego w przystępny sposób wyjaśnia kluczowe terminy związane z geopolityką odnosząc się przy tym do innych nauk, takich jak prawo, czy filozofia.

Książka idealna dla początkujących. Proste definicje jasno wyjaśnione podstawowe teorie geopolityczne. Super przed egzaminem

Solidna podstawa teoretyczna.

Solidna podstawa teoretyczna.

Bardzo dobre wprowadzenie dla początkujących. Napisane lekko i zwięźle

Bardzo dobre wprowadzenie dla początkujących. Napisane lekko i zwięźle

Po prostu okej skrypt. Zaznajamia czytelnika z najogólniejszą tematyką geopolityczną. Ale jako że to skrypt i brakuje głębi pełnej książki to stąd 6/10.

Bardzo przystępnie napisana książka. Warto "uzbroić" się w tą wiedzę przed przygodą z geopolityką . Pozwoli zrozumieć mechanizmy rządzące tym światem i uporządkować wiedzę zamiast uczyć się z wątpliwych źródeł z yotube

• Geopolityka
  • Polityka
  • E-book niekomerc. PDF, rtf, doc. txt
  • Niesamowite książki
  • Spisek, geopolityka
  • Podręczniki, materiały szkolne i pomoce naukowe

Dodaj cytat z książki Geopolityka. Skrypt dla początkujących