Five Miles

Okładka książki Five Miles Lili St. Germain
Okładka książki Five Miles
Lili St. Germain Wydawnictwo: Cykl: Gypsy Brothers (tom 3) literatura obyczajowa, romans
Gypsy Brothers (tom 3)
2014-03-31
2014-03-31

skończyło się w takim złym momencie! chce wiedzieć co jest dalej.

skończyło się w takim złym momencie! chce wiedzieć co jest dalej.

Z tą kobietą nie ma nudy. Jej pomysły i siła, która w niej drzemie są szokujące. Jednak musi uważać, żeby się nie zatracić. Zemsta zawładnęła nią. Przysłania jej zdrowe i racjonalne spojrzenie na okoliczności. Jeden zły ruch, a Dornan, który jest podejrzliwy wobec wszystkich, zniszczy ją. Tym razem skutecznie pozbędzie się wrogów, których trzyma pod swoim dachem.

To trzecia książką z tej mrocznej serii MC World. Sammi/Julz (Juliette Portland ) w końcu mści się na złych braciach, którzy zgwałcili ją w wieku 15 lat; ale jakim kosztem dla własnej duszy. Spędza dużo czasu zastanawiając się, co się stanie, po tym jak wszystko zostanie powiedziane i zrobione?
Sammi musi również znosić bycie z Dornanem, dowiaduje się, jak bardzo on jest pokręcony. Czy będzie w stanie przetrwać jego chore i złe traktowanie, czy może on odkryje jej zdradę i zabije ją na miejscu? Do tego Jase zaczyna ją podejrzewać.

2056

To była jak dotąd najlepsza książka z tej serii i kolejne były coraz lepsze.
Jeśli wcześniej nie byłam całkowicie uzależniona od tej serii, po tej książce praktycznie umieram by dowiedzieć się co będzie dalej.
Jeśli w ciągu ostatnich 2 książek miałaś pytania dotyczące motywów lub powodów Sammi/Julz, to na większość twoich pytań znajdziesz tutaj odpowiedzi.
Jeśli myślisz,że każda książka jest o zabiciu jednego z siedmiu braci oraz ich ojca to jesteś w wielkim błędzie. Lili St. Germain zaskoczyła mnie niesamowicie innym zwrotem akcji i to było niesamowite.
Nie dam wam podsumowania tej książki, ale powiem wam, przygotujcie się na piekielną przejażdżkę.

To była jak dotąd najlepsza książka z tej serii i kolejne były coraz lepsze.
Jeśli myślisz,że...

Książka równie dobra co poprzednie serie. Ciekawa jestem tylko ile Sammy jeszcze da radę znieść?

Tak, to zdecydowanie jedna z moich ulubionych serii. Dziewczyna jest niesamowita, to na ile gotowa jest się poświęcić w imię zemsty jest godne podziwu. Bardzo dobrze się czyta, język prosty nie skomplikowany.Jestem ciekawa co teraz dalej.....

Po prostu z każdą książką coraz bardziej uwielbiam tą serię.

Po prostu z każdą książką coraz bardziej uwielbiam tą serię.

po prostu laska mnie zachwyca, jaj determinacja w dążeniu do celu jest godna podziwu , ale ile ją to kosztuje wie tylko ona , czy w końcu znajdzie szczęście i spokój kiedy osiągnie zamierzony cel? ciekawa jestem jak potoczą się jej losy, co z jej młodzieńczą miłością , czy przetrwa prawdę?

3 tom serii Gypsy Brothers, którą bardzo polecam. Swoją opinię o Gypsy Brothers zamieściłam pod pierwszą częścią tej serii, tj. Seven sons.

• 2015
  • Ebooki