Hezbollah

Hala Jaber Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza RYTM powieść historyczna
Oficyna Wydawnicza RYTM
powieść historyczna
1999-01-01

Książka nie ma nic wspólnego z tematyką jednostek elitarnych, a do takiej klasyfikacji przypisał ją wydawca. To kompletna bzdura. Czy nikt tego nie konsultował merytorycznie?
Jako źródło wiedzy o współczesnym terroryzmie, to niezłe wprowadzenie, warto szukać pozycji poszerzających ten temat i obiektywnego spojrzenia z różnych stron na ten problem współczesnego świata jakim...

Doskonałe źródło wiedzy na temat organizacji uznanej za "terrorystyczną". Obala hipokryzję ludzi,którzy umieścili ją na tej liście.

• Terroryzm
  • 2019