Widziałeś kiedyś deszcz ?

Klaudia Miśkowicz Wydawnictwo: Wydawnictwo Sióstr Loretanek religia
Wydawnictwo Sióstr Loretanek
religia
2014-01-01

"Widziałeś kiedyś deszcz?" to kolejna, druga już książka autorki. Opowiada historię Agnieszki, młodej i pięknej dziewczyny, której w jednej chwili zawalił się świat. Postanawia wyruszyć w samotną, pieszą wędrówkę do Santiago de Compostela - miejsca pielgrzymki ludzi z całego świata. Na kolejnych stronach książki możemy towarzyszyć Agnieszce i obserwować jakie zmiany...

Piękna historia o ludzkim cierpieniu i walce o to by zostawić przeszłość i zacząć żyć na nowo. Autorka pokazuje nam, że nawet wówczas gdy wydaje nam się, że zostaliśmy zupełnie sami to Bóg zawsze nad nami czuwa i nie opuszcza nas nawet na chwilę.

• Chrześcijaństwo
  • 1. czytane