Tropicielka cieni

2014-11-03
2014-11-03
Anna Kowalska

Okładka książki Gorączka 2 Meg Gardiner, Michael Mann
Gorączka 2 Meg Gardiner, Micha...

Niby wszystko się zgadza, akcji jest dużo i szybka, ale... Czegoś zabrakło. Pomimo tego, że czytelnik i bohaterowie nie mogą złapać oddechu to zabrakło emocji. Wszystko jest jakieś płaskie.

Coś niesamowitego. Szybka akcja, zapierające dech w piersiach sytuacje, rodem z amerykańskich filmów z pościgami, bronią, itp. Kilkakrotnie odkładałam książkę, by móc wziąć głęboki oddech. Stworzona kreacja klanu Worthe utożsamia wszystkie moje wyobrażenia o gangach, zrzeszeniach, klanach,itp. w USA. Strach o dzieci, zło czające się na każdym kroku, zmiana tożsamości, agenci federalni, skip tracerzy....nagle znajdujesz się w samym centrum całego zamieszania. Rewelacyjna książka, polecam.

Wyśmienita rozrywka. Wciąga bez reszty. Mnóstwo niespodziewanych zwrotów akcji. Akcja pędzi na złamanie karku i podnosi poziom adrenaliny we krwi. Polecam.

Sara Keller jest matką samotnie wychowującą 5 letnia Zoe i jednocześnie tropi ludzi będących na bakier z prawem. Kiedy podczas wypadku Zoe znajduje się w szpitalu wychodzi na jaw fakt iż dziewczynka ma wszczepiony chip. Jak się też dowiadujemy Sara nie jest biologiczną matką Zoe. Kobieta podobnie jak przed 5 laty musi uciekać przed policja,FBI i klanem, który nie cofnie się przed niczym by odzyskać dziecko.
Książkę ze względu na krótkie rozdziały i trzymającą w napięciu akcję czyta się bardzo szybko. Polecam.

Sarah Keller jest "Tropicielką Cieni", jednak to ją ścigają cienie przeszłości.

Akcja w książce porównywalna z amerykańskimi filmami akcji, pędzimy przez kartki powieści z zawrotną prędkością.
Czujemy żar pustynnych bezdroży i oddech niebezpiecznego klanu na plecach. Jeżeli lubisz dobre kino akcji, sięgnij po tą książkę.

Sarah Keller jest "Tropicielką Cieni", jednak to ją ścigają cienie przeszłości.

Książka z pewnością należy do tych, które szybko się czyta i których akcja wciąga. Niemniej, brakuje w niej elementu zaskoczenia, a po przeczytaniu czuć lekki niedosyt.

Coś dla fanów thrillerów. Książka dobrze napisana i trzymająca w napięciu. Moje pierwsze spotkanie z tą autorką i pozytywne zaskoczenie. Styl trochę przypomina Jeffa Abbotta, ale jest tu zdecydowanie mniej brutalnych scen. Polecam!

Szybka i lekka lektura. nie wymagająca zbytniego zaangażowania czytelnika.. Dzięki wartkiej akcji, nie wiedząc kiedy, czyta się ostatnią stronę. Dobry kandydat do amerykańskiego scenariusza filmu akcji.

Jedna z lepszych książek jakie przeczytałam. Emocjonujące i zaskakująca. Nie mogłam się oderwać i zarywałam noce na czytanie.

To może nie jest bardzo dobra książka ale na tyle że polecam przeczytać.
Trafiacie na dużo gorsze!

To może nie jest bardzo dobra książka ale na tyle że polecam przeczytać.
Trafiacie na dużo gorsze!

• Thriller/sensacja/kryminał
  • 2015
  • Thriller

Dodaj cytat z książki Tropicielka cieni