Szyfr Jazona

Agnieszka Stelmaszyk Wydawnictwo: Zielona Sowa Cykl: Kroniki Archeo (tom 8) literatura młodzieżowa
Zielona Sowa
Kroniki Archeo Paweł Zaręba
Kroniki Archeo (tom 8)
literatura młodzieżowa
Kroniki Archeo Paweł Zaręba

Jak zwykle nierealne odkrycia i zaskakujące przygody grupy nastolatków. Doskonale dla młodych czytelników.

Ciekawa, zagadkowa i wciągająca - w skrócie coś za co lubię ten cykl. Warto poświecić czas na te książki nawet będąc "dorosłym", chociażby po to, aby zobaczyć co warto kiedyś przeczytać swojemu dziecku.

ta ksiazka jest mega :)

Zauważyłam jeden fakt przy czytaniu całej serii kronik archeo, a mianowicie fakt zastosowania taktyki ,,jeszcze jeden rozdział bo jest krótki”. Kroniki pochłaniałam jedną po drugim. Po raz kolejny na marginesach stron widzimy ciekawostki czy biografie. Natomiast wydawnictwo popełniło po raz pierwszy błąd z ilustracjami. W poprzednich częściach szkice i rysunki były...

Ania i Bartek, mimo że jadą na romantyczne zaręczyny panny Ofelii z ich wujkiem (cicho sza! To niespodzianka) do Paryża nie odpuszcza ich duch przygody. Gdy razem z Mary Jane, Jimem i Martinem odkrywają w wynajętym domu tajne laboratorium, sprawa przybiera zupełnie inny obrót.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Przeczytałam całą serię, super!

Śmiało stwierdzam, że gdy byłam młodsza Kroniki Archeo były jedną z moich ulubionych serii. Tajemnice, przygody, skarby i walka dobra ze złem. Czego chcieć więcej? Szyfr Jazona przeczytałam w tym roku - aby przypomnieć sobie czas, w którym tak świetnie się bawiłam czytając książki autorstwa Agnieszki Stelmaszyk. O tej opowieści mam takie samo zdanie jak o reszcie serii -...

O ile wszystkie inne części (dziewiąta część też) podobały mi się i były wciągający, ta była nudna. Musiałem robić trzy podejścia, zanim udało mi się ją przeczytać. Daję naciągane 4/10 przez sympatię dla serii.

OK książka.

Świetna historia! Najbardziej romantyczna część :D