Nina i Tajemnica Ósmej Nuty

Moony Witcher Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza Panteon Cykl: Dziewczynka z Szóstego Księżyca (tom 2) literatura dziecięca
Nina e il mistero dell'Ottava Nota
Ziemowit Pazda
Oficyna Wydawnicza Panteon
Nina Xorax księżyc magia
Nina e il mistero dell'Ottava Nota
Dziewczynka z Szóstego Księżyca (tom 2)
literatura dziecięca
Ziemowit Pazda
Nina Xorax księżyc magia

Polecam!

Mimo tego że książka jest przeznaczona dla młodszego czytelnika to ja bawiłam się przy niej wyśmienicie. Autorka doskonale wykreowała postacie zarówno te rzeczywiste jak i fantastyczne. Jest to drugi tom ale mimo tego że nie przeczytałam pierwszego to mam wrażenie że nic się nie stało ponieważ wszystko jest bardzo fajnie tłumaczone i są przypomniane wątki z pierwszego tomu....

Druga część serii opowiadającej o przygodach Niny i jej przyjaciół. Pamiętam jak bardzo podobało mi się czytanie tej książki i na tej podstawię daję 10/10. Musimy jednak pamiętać, że była to opinia dziecka, które mimo, że lubiło czytać, to jeszcze niezbyt znało się na literaturze - dlatego nie jest tu obiektywnie oceniony kunszt pisarski :)
Ale za to fajne są te dodatki na...

Intrygująca oraz wciągająca fabuła. Idealna książka do jesiennej herbaty. Polecam

Moja ulubiona seria!!!

Piękna książka. Pobudza wyobraźnię wprowadzając w świat fantazji. Charakteryzuje się ciekawą akcją. Na pewno nie będziesz się nudzić czytając ją :).

Na półkach: , , , ,

Wspaniała książka:) Jeżeli ktoś już ją przeczytał (jak ja) to pewnie chce poznać dalsze przygody Niny i jej przyjaciół- Doda ,Cesca,Roxy i Fiore. W tej książce Nina i jej przyjaciele przenoszą się za pomocą Jambiru do starożytnego Egiptu .Jednak czeka na nich przykra niespodzianka: hrabia Karkon Ca'd oro ! -alchemik Zła... ...

Zapraszam wszystkich fanów tej książki, jak i innych tomów. Świetna stronka ;). Polecajcie ją swoim znajomym którzy również lubią tę książkę. Byłabym bardzo wdzięczna. www.facebook.com/pages/Dziewczynka-z-Szóstego-Księżyca/1751116795115431?ref=hl

Rewelacyjna. Czytałam pierwszą i drugą część, teraz czytam trzecią. POLECAM!

Na półkach: , , , , ,

Po przeczytaniu pierwszego tomu nadszedł czas na powtórkę drugiego. Jak wspominałam w recenzji Dziewczynki z szóstego księżyca planuje w końcu przeczytać całą serię. Cieszę się, że nastąpiło wznowienie - do tej pory pamiętam, jak rozpaczałam, że na rynku nie ma reszty części. Teraz w końcu mam okazje spełnić te dziecięce pragnienie i dowiedzieć się, jak dalej toczą się losy...

Dyskusje

• Z biblioteki