Za milion dolarów

Susan Mallery Wydawnictwo: Harlequin Cykl: Trzy Siostry [ Mallery] (tom 1-3) Seria: Opowieści z pasją literatura obyczajowa, romans
The Substitute Millionaire; The Unexpectered Millionaire; The Ultimate Millionaire
Ala Marks
Harlequin
romans siostry randka awantura
Trzy Siostry [ Mallery] (tom 1-3)
literatura obyczajowa, romans
Ala Marks
Opowieści z pasją
romans siostry randka awantura

"Za milion dolarów "opowiada historię trzech sióstr Julie, Wilow i Mariny. Po latach okazuje się, że ich babka żyje i jest bogata. Dziewczyny otrzymują niezwykłą propozycje. Każda z nich otrzyma milion dolarów jeśli poślubi Todda Ashtona III, z którym przez małżeństwo była spowinowacona babka Ruth. Dziewczyny nie są zainteresowne propozycja ale chcąc zrobić babci...

Ciekawa książka, ale trochę mi się dłużyła ;) No i środkową część chyba już wcześniej czytałam :P

nie ma jak spróbować co będzie jutro i ryzykować miłość ;)

Zawsze podobała mi się okładka tej książki. Ciepła i słoneczna, taka w sumie jak jej treść.
Ale od początku.
Za milion dolarów to zbiór trzech krótkich tekstów, które poprzednio ukazały się pod innymi tytułami (Randka w ciemno, Cudowne ocalenie, Wbrew rozsądkowi). Przyznam, że zebranie ich w jednej książce i nazwanie każdej części imieniem siostry o której opowiada,...

Można poczytać wieczorem, ale nie jest to nic specjalnego. Wszystko przewidywalne, nieskomplikowani bohaterowie. Bardzo nie lubię, gdy znajomość zaczyna się przez łóżko, a tak właśnie było w przypadku sióstr. :(
Domyślałam się, że nie będzie to arcydzieło, jednak i tak jestem rozczarowana.

Bardzo przyjemne romansidło, które czyta się z uśmiechem na twarzy. Mało absorbująca, ale to plus dla chętnych książki na jeden wieczór:)

Zabawna i z polotem..ma w sobie nastroj jaki znajduje sie w hisotri o MacGregorach. ;)

Powtórka z "Od dziś za miesiąc" od Emilie Rose, której książki pochodzą z tej samej serii. To samo: nijakie opowiadania, jedno gorsze od drugiego. Można by napisać jedno, ale dobre, ale dlaczego? jeśli można napisać trzy przeciętne.

• Romans
  • Harlequin