W ukryciu

Okładka książki W ukryciu
Lisa Gardner Wydawnictwo: Sonia Draga Cykl: Detektyw D.D. Warren (tom 2) Seria: Thriller kryminał, sensacja, thriller
kryminał, sensacja, thriller
Detektyw D.D. Warren (tom 2)
Thriller
Hide
Sonia Draga
2014-10-02
2014-10-02
Katarzyna Procner-Chlebowska
D. D. Warren Gardner

więcej Więcej

Opuszczony szpital psychiatryczny. Dziwny bunkier. Sześć ciał.
Brzmi nieprzyjemnie? Tak właśnie ma być.
Okazuje się, że jedną ze znalezionych dziewczynek jest Anabelle M. Granger. Dziewczynka o wielu tożsamościach. Gdy miała siedem lat, wraz z rodzicami zaczęła uciekać. Co rok, co dwa zmieniała imię i nazwisko. Nie nawiązywała bliższych znajomości, nie miała żadnej...

Prawda jest taka, że nikt z nas nie ma kontroli nad czasem, jaki jest nam dany tu na ziemi.
Mamy wpływ jedynie na teraźniejszość.

Autorka została mi polecona jako bardzo poczytna. Zaciekawiona, postanowiłam w końcu zmierzyć się z tą niemal miejską legendą. Niestety, nie dość, że trafiłam na serię, to jeszcze przedstawioną nie do końca wiernie. Zastanawia mnie posłowie Gardner, jakoby jej pierwsza powieść wyłoniła D.D. Warren jako bohaterkę drugoplanową, która gra pierwsze skrzypce w dwóch następnych...

Nawet spoko

Super książka.

Pierwszy raz czytam tego autora. Zaskakująca fabuła, trzymająca w napięciu. Bardzo dobry thriller.

Przyznam, że pierwsza połowa książki mnie jakoś nie porwała... Ale ta druga połowa taaak! Im bliżej końca tym akcja przyspiesza i przyspiesza, fabuła coraz bardziej zaskakuje a w finalnym momencie to już w ogóle WOW! Dzieją się rzeczy niespodziewane! Serdecznie polecam książkę, warto jakoś przeboleć tą pierwszą połowę żeby przeczytać tą drugą.

Rewelacyjnie napisany thriller, w którym rodzina przez całe swoje życie zmienia swoją tożsamość, miejsce zamieszkania, przyjaciół. Czemu to robi? Czy głowa tej rodziny chroni swoich bliskich czy sam ucieka przed wymiarem sprawiedliwości ciągnąc ich za sobą? Ponadto Pani sierżant bostońskiej policji D.D.Warren prowadzi dochodzenie w sprawie uprowadzenia i zamordowania...

Dopiero zaczęłam przygodę z autorką. 0d tej części nie mogłam się oderwać musiałam przeczytać do końca. Naprawdę godna polecenia.

Bardzo dobry kryminał obyczajowy.
Trochę toporna narracja w środkowej części. Ale zakończenie dobre, bez nadmiernych strzelanin itp. wydarzeń.
Polecam dla czytelników, którzy lubią skromne i inteligentne książki.

1 451
    1 108