Rywalki. Książę i gwardzista

literatura młodzieżowa
2014-11-05
Małgorzata Kaczarowska
literatura amerykańska romans

Książka napisana po 2 pierwszych częściach selekcji. Można zobaczyć co myśli o eliminacjach Maxon, a także jak mieszka się w pałacu Aspenowi. Ta część jakoś średnio mnie zaskoczyła. Jest fajnym dodatkiem, ale fajniej by było gdybyśmy mogli zobaczyć więcej z perspektywy Maxona.
Lub też z perspektywy całych eliminacji, a nie tyko dwóch pierwszych tomów.

Dodatek do serii Rywalki. Można dostrzec w nim perspektywę Maxona i Aspena. W książce zachwyciło mnie to, że autorka potrafiła spojrzeć na sytuację z perspektywy innego bohatera, co świadczy o tym jak dobrze zna swoje książki i swoich bohaterów.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Ot, uzupełnienie. Szansa na lepsze poznanie Aspena i Maxona, nic nie wnosi do fabuły

Miły dodatek do serii, czyli "co tam siedzi w głowie Maxona i Aspena" :)

Szczerze mówiąc pełna jestem mieszanych uczuć... Za mało mi Maksona!! Historia Aspena cudownie opowiedziana, dała nam wgląd w jego życie oraz serce... Jednak tak jak mówię, mi było za mało naszego księcia z bajki, hahah
Książka idealna na jeden wieczór

Książę i Gwardzista to opowieść już znanej historii z dwóch pierwszych części sagi Selekcja , ale jest to historia opowiedziana z perspektywy właśnie księcia Maxona oraz gwardzisty Aspena. Nie zachwyciła mnie zbytnio, ale może też że jestem świeżo po lekturze "Elity", i mam ta historie na świeżo. Aczkolwiek książka utrzymał jak najbardziej w duchu całej sagi....

W książce jest dodatek z pytaniami do autorki, w które nawiązują do następnej części. Masakra

Książka przedstawia dwie krótkie historie opowiedziane z perspektywy Aspena i Księcia Maxona, oraz kilka dodatków dotyczących drzewa genealogicznego bohaterów i listy kandydatek.
Historia Maxona nie wnosi nic nowego i w większości przedstawia sceny, które są znane z poprzedniej części, ale tym razem można się dowiedzieć co czuł i myślał o spotkaniu z Americą i jak na...

Fajnie było przeczytać wydarzenia widziane oczami Maxona i Aspena.

Lekka i przyjemna Książka. Przeczytałam książkę jednym tchem

Dyskusje