Rywalki. Książę i gwardzista

literatura młodzieżowa
2014-11-05
Małgorzata Kaczarowska
literatura amerykańska romans

Nic nie wnosi do historii, ale rzuca przyjemniejsze światło na Aspena.

Na półkach: , , , ,

Cała historia widziana oczami Maxona niestety nie wniosła nic szczególnego. Przewijałam rozmowy z Ami, bo po prostu już znałam te sceny. Było kilka smaczków, ale to w moich oczach nie uratowało książki.
Historia Aspena troszkę ciekawsza, ale też bez fajerwerków. Nic zaskakującego.

Jeżeli mam być szczera to nie jestem fanką tego fillera. Co prawda nie powiem że dodaje on do historii ale czy było to aż tak potrzebne? No nie wiem.

Najlepsza książka jaką czytałam.

Bardzo długo nie mogłam dorwać tej książki. Ale wreszcie ją mam i mogę ocenić. Aż tak nie mogłam się doczekać, że pochłonęłam całość w jeden dzień :)
Perspektywy innych osób to dla mnie raj po przeczytaniu całej serii. I jeszcze te dodatki. Achh. Nie jestem w stanie dodać nic więcej, bo i nie ma czego.
Polecam serdecznie wszystkim miłośnikom serii <33

Książka napisana po 2 pierwszych częściach selekcji. Można zobaczyć co myśli o eliminacjach Maxon, a także jak mieszka się w pałacu Aspenowi. Ta część jakoś średnio mnie zaskoczyła. Jest fajnym dodatkiem, ale fajniej by było gdybyśmy mogli zobaczyć więcej z perspektywy Maxona.
Lub też z perspektywy całych eliminacji, a nie tyko dwóch pierwszych tomów.

Dodatek do serii Rywalki. Można dostrzec w nim perspektywę Maxona i Aspena. W książce zachwyciło mnie to, że autorka potrafiła spojrzeć na sytuację z perspektywy innego bohatera, co świadczy o tym jak dobrze zna swoje książki i swoich bohaterów.

Ot, uzupełnienie. Szansa na lepsze poznanie Aspena i Maxona, nic nie wnosi do fabuły

Miły dodatek do serii, czyli "co tam siedzi w głowie Maxona i Aspena" :)

Szczerze mówiąc pełna jestem mieszanych uczuć... Za mało mi Maksona!! Historia Aspena cudownie opowiedziana, dała nam wgląd w jego życie oraz serce... Jednak tak jak mówię, mi było za mało naszego księcia z bajki, hahah
Książka idealna na jeden wieczór

Dyskusje

5 575