Wstęp do zarysu streszczenia

Okładka książki Wstęp do zarysu streszczenia
Iza Jułga Wydawnictwo: Kontekst poezja
54 str. 54 min.
poezja
Kontekst
2014-01-01
2014-01-01
54 min.

Mała książeczka. 54 strony wraz ze spisem treści, wraz z rysunkami. Na okładce imię i nazwisko - dobrze mi znane. Z tyłu patronat. ddmgniezno – portal młodych. Polecić mógłbym ją nawet bez czytania, bo wiem, kto ją napisał, znam, nieraz rozmawiałem. Ale to byłoby nieuczciwe pisać o czymś, czego się do końca nie poznało. To byłoby nieuczciwe nie dać się ponieść tekstom,...

Dodaj cytat z książki Wstęp do zarysu streszczenia