Wstęp do zarysu streszczenia

Iza Jułga Wydawnictwo: Kontekst poezja
Kontekst
poezja
2014-01-01

Mała książeczka. 54 strony wraz ze spisem treści, wraz z rysunkami. Na okładce imię i nazwisko - dobrze mi znane. Z tyłu patronat. ddmgniezno – portal młodych. Polecić mógłbym ją nawet bez czytania, bo wiem, kto ją napisał, znam, nieraz rozmawiałem. Ale to byłoby nieuczciwe pisać o czymś, czego się do końca nie poznało. To byłoby nieuczciwe nie dać się ponieść tekstom,...

więcej mniej

Dodaj cytat z książki Wstęp do zarysu streszczenia