Wszystko w rodzinie

2000-01-01
Świat Książki
literatura piękna
2004-01-01

Każdy ma pełne prawo do własnej oceny przypadków, zdarzeń ze swojego życia. Łubieński miał do czynienia z najzwyklejszym kapusiem we własnej rodzinie. Nie on jeden. A że po latach chciał go odwiedzić, poznać motywy, zrozumieć, jego prawo. Jego prawem jest również to, że momentami wręcz sam siebie oskarża. Ja tego nie rozumiem, ale to z kolei jest moje prawo. Prawo do...

• Literatura piękna
  • Z polecenia
  • Wyprzedane - wymienione
  • Poukładane
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Wszystko w rodzinie