Mam prawo i nie zawaham się go użyć!

Joanna Olech Wydawnictwo: Wytwórnia literatura dziecięca
Wytwórnia
Edgar Bąk
literatura dziecięca
Edgar Bąk

Książka pod patronatem Rzecznika Praw Dziecka zawierająca dziewięć praw przysługujących dzieciom. Dla nas była to ciekawa pozycja, bo autorka wpadła na niekonwencjonalny pomysł mianowicie, poważne zapisy sprawy ujęła w bajkowy sposób, niemniej poważnie i ciekawie. Główną bohaterką jest Czerwony Kapturek, która jako znawczyni praw dziecka używa ich do ochrony własnej lub...

Książka o prawach dziecka, oparta na Konwencji Prawa Dziecka, po patronatem rzecznika praw dziecka. Adresowana zarówno do dzieci jak i rodziców, mając na celu pobudzenie świadomości przysługujących im praw. Osadzona w baśniowej manierze, pięknie powiedziane, polecamy!

Na półkach: , , , , , , , ,

Bardzo wciagajaca ksiazka, ktora opowiada o prawach dziecka. Przeczytalem ja za pierwszym razem.

Właśnie skończyłam słuchać. Czytał mi syn i na zakończenie powiedział, że książka jest rewelacyjna i każde dziecko powinno ją przeczytać. Zatem oceniamy książkę jako rewelacyjną i zachęcamy wszystkie dzieci do zapoznania się z prawami jakie im przysługują.

Dyskusje

• Dla dzieci
  • 2014
  • Dziecięce
  • Z biblioteki
  • W naszej bibliotece
  • Archiwum
  • Dla najmłodszych

Dodaj cytat z książki Mam prawo i nie zawaham się go użyć!