Kamienica

2014-09-14
Kamienica sąsiedzi tajemnica relacje

Okładka książki Pracownia Aurory Jona Jung, Roksana Jędrzejewska-Wróbel
7,9
Pracownia Aurory Jona Jung, Roksana ...
Okładka książki Dobranocki na Gwiazdkę Justyna Bednarek, Paweł Beręsewicz, Zofia Beszczyńska, Grażyna Bąkiewicz, Manuela Gretkowska, Roksana Jędrzejewska-Wróbel, Barbara Kosmowska, Beata Ostrowicka, Zofia Stanecka, Małgorzata Strękowska-Zaremba, Agnieszka Tyszka
8,1
Dobranocki na ... Justyna Bednarek, P...
Okładka książki Jeleń Roksana Jędrzejewska-Wróbel, Grażyna Rigall
7,4
Jeleń Roksana Jędrzejewsk...
Okładka książki Dobranocki na pogodę i niepogodę Justyna Bednarek, Paweł Beręsewicz, Zofia Beszczyńska, Grażyna Bąkiewicz, Joanna Fabicka, Roksana Jędrzejewska-Wróbel, Barbara Kosmowska, Beata Ostrowicka, Zofia Stanecka, Małgorzata Strękowska-Zaremba, Agnieszka Tyszka, Maria Łastowiecka
7,0
Dobranocki na ... Justyna Bednarek, P...
Okładka książki Piąte przez dziewiąte Roksana Jędrzejewska-Wróbel, Wojciech Widłak
6,7
Piąte przez dz... Roksana Jędrzejewsk...

Ciekawa książka o śwince Lucjuszu i o śwince Klarze. Jak dla mnie super.

Cudowna! Wspaniała! Książka, w której bohaterami są świnie i świnki, a czasem świntuszki, nauczy Was tolerancji dla odmienności i odwagi moralnej. Bardzo mądra opowieść ciekawie opowiedziana. Akcja wartka i WARTA przeczytania.
Polecam!

Książka jest niezwykle wciągająca i ciekawa, a czająca się w tle tajemnica, związana z dziwną nazwą kamienicy nadaje jej charakter takich książek przygodowych jak ,,Kroniki Archeo'' czy ,,Klub poszukiwaczy przygód''

świetna książka.

Bardzo zabawna książka, która w prosty sposób opisuje zawiłości relacji sąsiedzkich. Sama tajemnica nie jest może zbyt porywająca, ale barwne postaci podbijają ocenę na 5.

Co za męcząca książka. Najbardziej uwierało mi bujne słownictwo. Jedno zdanie to około 5 linijek tekstu. Część tekstu w ogóle opuszczałam, a w końcu odłożyłam książkę nie przeczytawszy jej do końca.

• Dla dzieci
  • 2015
  • Z dzieciństwa
  • 2021
  • Akcja 52 książki (2016)
  • Rozpoczęty autor
więcej mniej