Spokojna przystań

Nora Roberts Wydawnictwo: Książnica Cykl: Saga rodu Quinnów (tom 3) Seria: Koronkowa literatura piękna
Inner Harbor
2014-02-21
1999-01-01
Donata Olejnik
Książnica
rodzina miłość przeszłość dzieciństwo
Inner Harbor
Saga rodu Quinnów (tom 3)
literatura piękna
2014-02-21
Donata Olejnik
Koronkowa
rodzina miłość przeszłość dzieciństwo

Philip trzeci z braci Quinnow ma wygodne i dostatnie zycie pracujac w agencji reklamowej. Pomaga tez braciom w firmie rodzinnej w ktorej buduja piekne jachty. Zyje bardzo intensywnie lecz teraz jest jego kolej by zajac sie 11 letnim Sethem. Gdy poznaje Sybil nie podejrzewa jak bardzo zmieni sie jego zycie i jego rodziny.

Trzeci z braci Quinn Phillip. Jako jedyny uznaje, że znalazł się w młodości w tak trudnej sytuacji z wyboru. Nie wierzył, że komuś może na nim zależeć, że ktoś może go pokochać póki nie trafił do Quinnów. A i tam długo wątpił czy sam potrafi kochać.
Niezupełnym przypadkiem Phil poznaje doktor Sybill Griffin. Kobieta trzymając się roli obserwatora i chowając za swoimi...

Trzecia część Sagi Rodu Quinnów prawdopodobnie miała być ostatnią. Wątki rozpoczęte we „Wzburzonych falach” zostały zamknięte. Do St. Christopher zawitała kobieta, która zrobiła spore zamieszanie, ale ostatecznie dzięki niej Philip Quinn wreszcie dostał odpowiedzi na pytania, które nie dawały mu spokoju przez długie miesiące.

Trudno uwierzyć, że są kobiety zdolne do...

Trzecia część sagi o braciach Quinn. W tej części poznajemy Philipa i dowiadujemy się o przeszłości Setha. Moim zdaniem ta część jest lepsza od poprzedniej. Dużo się dzieje, jest trochę tajemnic no i oczywiście jest wątek miłosny. W niektórych momentach łezka zakręciła się w oku. Szybko i przyjemnie się czyta.

kolejna część sagi. lekka lektura. polecam

Ta seria była ze mną podczas wakacji i oczywiście pochłonęłam ją błyskawicznie. Opowieść o Phillipie, tak jak o pozostałych braciach była dla mnie trochę wstrząsająca - opis jego dzieciństwa, tego, kim był, zanim zostało przygarnięty przez Raya. Podoba mi się ogólne przesłanie tej serii - nikt nie jest stracony, każdy może mieć swoją szansę na wspaniałą przyszłość

Typowy romans niezawodnej autorki. Jak zwykle mnóstwo miłości, namiętności a także wątek nadprzyrodzony i kryminalny.
Jest to trzeci tom z czteroczęściowej serii o braciach Quinn. Wszyscy zostali adoptowani przez Raymonda i Stellę i uratowani przez nich od nieciekawego życia. Narkotyki, przemoc, seks oraz konflikty z prawem to przeszłość wszystkich braci. W nowym domu...

No generalnie trochę gorsza od dwóch poprzednich części, ale też bardzo miło się czytało. Może to wina charakteru głównej bohaterki? No ale każdy musi być inny przecież. fajne dialogi, fajne teksty i ogólnie ciekawa historia, ale szkoda, że to się tak szybko czyta... ;>

Zbliżamy się do końca. Niestety.
Seria tych książek wpłynęła na mnie niesamowicie. Niby banalne historie, a jednak... wszystkie historie, dramaty, radości, uniesienia przeżywa się z nimi z napięciem, uśmiechem na ustach.
Szybko i dobrze się czyta.
Niesamowita historia ukazująca, jak powinna wyglądać rodzina. Jak ludzie mogą się do siebie zbliżyć.
Bohaterowie zostają w...

Miłość, intryga i tajemnice to lubię w książkach.

Dyskusje

• Nora Roberts