Kup teraz - 13 ofert w cenie od 18.00 zł do 38.97 zł

Sekret mojego męża

Patronat LC
Liane Moriarty Wydawnictwo: Prószyński i S-ka Seria: Kobiety to czytają! literatura piękna
The Husband's Secret
Prószyński i S-ka
The Husband's Secret
literatura piękna
Kobiety to czytają!

Oficjalne recenzje i

Sekret, któremu nie udało się zostać sekretem

Link do recenzji

Historia łącząca losy trzech bohaterek.
Cecilia Fitzpatrick i jej mąż John-Paul od piętnastu lat prowadzą spokojne i szczęśliwe życie wychowując trzy córki.
Pewnego dnia Cecylia przypadkiem znajduje na strychu list od swojego męża z adnotacją "Otworzyć wyłącznie w przypadku mojej śmierci".
Gryząc się z własnym sumieniem, a lojalnością wobec męża otwiera list i czyta go....

Trzy kobiety- Cecylia, Tess i Rachel- a każda z nich ma za sobą ciężkie przeżycia, oraz trzy historie, które łącza się ze sobą w pewien sposób.
Powieść obyczajowa o kłamstwie i tajemnicach, skłania czytelnika do przemyśleń.

"Sekret mojego męża" to moje debiutanckie spotkanie z twórczością Liane Moriarty. Muszę się pochwalić, że ostatnio, takie "pierwsze spotkania" kończą się u mnie niezmiennie wydłużaniem listy TBR. Nie inaczej stało się również tym razem.
Powieść obyczajowa, której głównymi bohaterkami są trzy kobiety. Każda z nich ma swoje życie, problemy, rodzinę. I właśnie rodziny w...

Bardzo fajna ksiazka! Jak zycie potrafi odmienic jedna tajemnica...jak odlegla i obca staje sie osoba, z ktora zyjemy od lat.

Bardzo zaintrygowała mnie ta książka, dlatego zdecydowałam się na jej zakup. 🤭 Szybko ją przeczytałam, chociaż była trochę monotonna. Brakowało mi zwrotów akcji. Mimo, że były dwa naprawdę spore, to spodziewałam się czegoś więcej. 🙄 Jednak warto było czytać powieść, chociażby dla samego zakończenia! 😍 Ono wynagrodziło mi wszystkie momenty znudzenia. Bardzo mi się podobało,...

Posiadasz jakąś tajemnicę, której nie zna nikt bądź wiedzą o niej dosłownie nieliczni, najbardziej zaufani ludzie? A może znasz czyjś głęboko skrywany sekret? Co zrobił*byś, gdybyś dowiedzi*ł się, że ktoś bliski zrobił kiedyś coś okrutnego i nie przyznał się do tego?

"Sekret mojego męża" to książka, z którą mam spory problem. Doceniam portrety psychologiczne, umiejętność...

Trzy kobiety, trzy różne historie, a jednak tak bardzo jednakowe. Czy łączy je wspólna historia? Co to takiego? Jakie to wydarzenie?

Cecilia, Rachel i Tess - to trzy kobiety, gdzie każda z nich ma swoją historię, jest to wydawałoby się piękne małżeńskie życie. Niestety tylko do pewnego momentu w przypadku każdej z nich.

Cecilię poznajemy jako szczęśliwą matkę trzech...

Straszna średniawka. Bohaterki płytkie i głupiutkie, postacie płaskie i bez wyrazu, wątki trochę bez sensu, a całości dopełnia zakończenie od czapy. Takie meh.
insta: book_betka

1978

Sekret mojego męża. Czy na pewno jeden ?
Każdy z nas ma swoje tajemnice .Większe czy mniejsze , ale są.
Czy chcemy się nimi kiedyś podzielić ?
Czy powinniśmy je ujawniać ?
Czy może lepiej zawiadomić o nich naszych najbliższych ,ale dopiero po naszej śmierci?
Co da ujawnienie sekretu sprzed kilkudziesięciu lat ?
Czy zmieni życie naszych najbliższych?
A może kogoś jeszcze...

Całkiem dobra książka, chociaż spodziewałam się dużo więcej.

1 534
    1 200