Bez przebaczenia

Agnieszka Lingas-Łoniewska Wydawnictwo: Novae Res Cykl: Paulina i Piotr (tom 1) literatura piękna
Novae Res
romans wojsko
Paulina i Piotr (tom 1)
literatura piękna
romans wojsko

Mam mieszane uczucia co do tej książki... Niby czytało się szybko i przyjemnie, nawet byłam ciekawa jak się dalej potoczą losy bohaterów ale... Z drugiej strony mam wrażenie, że pewne dialogi były obtoczone w cukrze pudrze i metodą crl c i crl v wklejone dziesiątki razy... Niestety idealne określenie na tę pozycję to 'rzygam tęczą'.

Świetna książka. przeczytana w jeden dzień , nie da się od niej oderwać :)

Paulina traci w wypadku samochodowym matkę, młodszego brata i ojczyma. Po ich śmierci trafia pod opiekę surowego, bezwzględnego i trzymającego się zasad biologicznego ojca, który z zawodu jest żołnierzem. Dziewczyna ma do niego nieustanny żal o to, że przed wielu laty pozostawił ją i matkę. Jest nastawiona buntowniczo, a on jest surowy i nie wykazuje pozytywnych emocji...

Zdecydowanie lepsza niż druga część. Miła, lekka, romantyczna, przesłodzona, trochę infantylna. To rodzaj książki, którą się miło czyta ale nie pozostaje w głowie na dłużej.

Na półkach: , , , , , ,

Całkiem fajna książka. Pokazuje jak brak komunikacji może namieszać w życiu, a przede wszystkim w reakcjach. Minus za zdrobnienia. Doprowadzały mnie do szału. Polecam.

Ogólnie nie jest zła. Początek mnie mocno zainteresował ale kurcze im dalej tym coraz bardziej się męczyłam. W pewnym momencie zrobiło się za słodkio wręcz mdło.
I jeszcze to, że w przypadku Pauliny i Piotra o ciaze było tak łatwo 😂 wręcz mało realne, a szkoda 😂

Ciekawa historia. Tylko jakos koncowka mnie irytowala. Troche za duzo slodzenia glownych bohaterow do siebie i bardzo przewidywalne. Od razu zaczelam czytac "Bez Pozegnania" i po kilku pierwszych stronach da sie odczuc doswiadczenie Pani Agnieszki przez lata ktore dziela te dwie ksiazki. Nadal uwielbiam <3

Nie przypadła mi aż tak do gustu. Część nawet czasami pomijałam jak rozwodzili się nad tym jak to nie mogą żyć bez tej drugiej połówki, jak to istnieją tylko dzięki ukochanej osobie itd. Raz przeczytać okej, ale jak już się to powtarzało to sobie darowałam. Historia z Maxem też bardzo uproszczona, dzieciak dowiaduje się, że ma ojca i już "hurra tatuś". Zero jakiegoś...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Historia ciekawego związku z dawką emocji ze względu na przeciwności losu...
Szybko się czyta.
Ciekawi mnie czy Waszych wersjach jest też dużo błędów???
W mojej papierowej wersji wypozyczonej z biblioteki jest ich dość zauważalna ilość np. nie dokończone słowa, błędy stylistyczne, nawet rzeczowe.
Wiadomo na treść to nie wpływa.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

polecam

2 651