Nieśmiertelni

Patronat LC
Vincent V. Severski Wydawnictwo: Czarna Owca Cykl: Nielegalni (tom 3) kryminał, sensacja, thriller
Czarna Owca
Nielegalni (tom 3)
kryminał, sensacja, thriller
1917 ocen 188 opinii

Recenzje oficjalnych recenzentów i

Zawód: szpieg

23 Link do recenzji

1917 ocen

Trzecia najlepsza część. Ale dalej bajka dla dużych chłopców. Mało realizmu dużo patosu. Były szpieg dalej nie zdradza żadnych smaczków.

Audiobook
Lektor: Krzysztof Gosztyła
Ocena: 9/10

Kto czytał wcześniejsze tomy ten wie. Ta cześć także zaskakuje i wciąga. POLECAM!

Niestety, czytanie pod rząd na to wpłynęło? Czułem się zmęczony. Jedynie wątek Jagana i Popowskiego trzymał mnie w napięciu. Mimo to przeczytam i czwartą część. Ogólnie polecam nadal.

Super.Moim zdaniem jak do tej pory najlepsza część serii. To naprawdę świetna rozrywka dla dużych chłopców,bez robienia z nas głupców i naiwniaków. Severski to mądry facet,który swoich czytelników traktuje poważnie i za to należy mu się szacunek.

Szybka, wartka akcja. Czyta się niemalże jednym tchem. Najbardziej dynamiczna część.

Z kontynuacjami często bywa problem, bo autor wystrzela się z dobrych pomysłów w pierwszej, co najwyżej drugiej części i właściwie na trzecią brakuje już fabuły. Nie dotyczy to absolutnie Severskiego i Nieśmiertelnych. Ta kontynuacja wypada właściwie lepiej niż obie poprzednie części. Skrzynia z aktami NKWD elektryzuje, a Jagan i Amina wywołują u mnie zwarcia na zwojach......

Po raz trzeci ekipa Konrada wciąga mnie w swoją historię, którą czytam z zapartym tchem. Ładnie się układają i przenikają wzajemnie wszystkie wątki. Aż smutno mi będzie przeczytać ostatni tom, naprawdę.

Brawurowa powieść szpiegowska, dopracowana w każdym elemencie. Zupełnie jak trudna misja w piekielne niebezpiecznym Iranie. A na deser pojedynek Jagan vs Amina, rosyjski kret w szwedzkich służbach i kłopoty Miszy...

Ciekawa książka. Polecam!

Dyskusje