Skarbiec Koronny na Wawelu. Przewodnik.

Andrzej Fischinger Wydawnictwo: Państwowe Zbiory Sztuki na Wawelu sztuka
Państwowe Zbiory Sztuki na Wawelu
Kraków skarbiec przewodnik
sztuka
Kraków skarbiec przewodnik

Okładka książki Zamek królewski na Wawelu. Sto lat odnowy (1905-2005) Paweł Dettloff, Marcin Fabiański, Andrzej Fischinger
0,0
Zamek królewsk... Paweł Dettloff, Mar...

Stary przewodnik, ale dosyć pomocny w zwiedzaniu Skarbca Koronnego na Wawelu. Pozycja dosyć szczegółowo opisuje ówczesne wyposażenie Skarbca. W książeczce też są podane opisy ze starych inwentarzy, które uzmysławiają nam fakt jak niegdyś bogaty był ten skarbiec.

• 2.Podróże
  • 0.0.Posiadam+
  • Na półce
  • Sztuka
  • Alina
  • Kraków

Dodaj cytat z książki Skarbiec Koronny na Wawelu. Przewodnik.