Tajemnice diamentów

Shana Galen Wydawnictwo: Amber Cykl: Klejnoty (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Amber
książę romans miłość sekrety niebezpieczeństwo skandal
Klejnoty (tom 1)
literatura obyczajowa, romans
książę romans miłość sekrety niebezpieczeństwo skandal

"Tajemnice diamentow "to pierwsza część cyklu o trzech olśniewajacych kurtyznach, które zdobywają serca przystojnych arystokratów.

Główną bohaterka książki jest najpiękniejsza z trzech kurtyzan, Juliette zwana Księżna Zalotów.

Juliette nudzi już rola najbardziej pożądanej i skandalicznej kobiety w Londynie. Najbardziej marzy o spotkaniu mężczyźny który pokocha ja...

Książka, którą czyta się bardzo szybko i sprawnie. Wszystko byłoby ok, gdyby nie nierealność całej tej opowieści. Pojawią się SPOILERY, więc jeśli ktoś nie chce się dowiedzieć jak potoczyły się losy głównych bohaterów proponuję zaprzestania lektury. Po prostu kłóci mi się to z logiką, że Will (książę!) przespał się w swoim życiu może z jedną lub dwoma kobietami. I może nie...

Kolejna z serii romans historyczny, tym razem fajna.Jest tajemnica, przygoda o oczywiście romans. Wszystko to czego potrzebuje książka tego typu. Szybko się czyta, ciekawa historia, tajemnica nie jest tym co się wydaje. polecam

Czytałam już lepsze romanse historyczne, choć ten nie jest zły. Kategoryzuję go na poziomie wyższej-średniej, bowiem o ile bohaterka była skreowana ciekawie, tryskała pomysłami, poczuciem humoru i emocjami, o tyle przemiana głównego bohatera, a zwłaszcza odkrycie przez niego, że Juliettea jest kobietą, z która pragnie się ożenić - mnie nie przekonuje.
Ja nie mam pojęcia...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Ciekawa książa należąca do szybkich łatwych i przyjemnych. Jest nawet parę zwrotów akcji i nie jest nudna.

Ostatnio czułam potrzebę przeczytania czegoś lżejszego, więc kiedy do rąk wpadła mi ta książka, pomyślałam sobie czemu nie :)Sam opis wydawał mi się ciekawy, bo naprawdę mam słabość do romansów, w których główną bohaterką jest kurtyzana. Tutaj była nią Juliette i jej koleżanki (trzy diamenty - jak były nazywane). Podobało mi się, że są takie znane i mężczyźni do nich...

• Romans historyczny
  • Romanse historyczne
  • 2020
  • 2015
  • 2019
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Tajemnice diamentów