ROZWIŃ ZWIŃ

Zakochany uwodziciel

Okładka książki Zakochany uwodziciel
Shana Galen Wydawnictwo: Amber Cykl: Ocaleni (tom 3) Seria: Romans Historyczny [Amber] literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
2021-02-09
Aleksandra Januszewska
romans historyczny

więcej Więcej

Przyjemna historia. Romans niby typowy ale fajne szpiegowskie tło. Gdzieś między Anglią, Francją, Ameryką, skandalem i pruderią. Nikomu nie można ufać i stanowczo nie wolno się zakochać. A i jeszcze te wartości - ideały honor, kraj, tradycja rodzina i blizny przeszłości. Jest ciekawie.

• 2021
  • Legimi
  • Zaległe
  • Wyzwanie książkowe 2021
  • Zostań w domu
  • Kostiumowo

Dodaj cytat z książki Zakochany uwodziciel