Club Shadowlands

Okładka książki Club Shadowlands Cherise Sinclair
Okładka książki Club Shadowlands
Cherise Sinclair Wydawnictwo: L&L Cykl: Masters of the Shadowlands (tom 1) literatura piękna
Masters of the Shadowlands (tom 1)
L&L
2009-01-01
2009-01-01

Na półkach: , , , , , ,

Gdy samochód Jessici odmawia posłuszeństwa w trakcie burzy, Jessica szuka schronienia w pobliskim domu, który wkrótce okazuje się być... prywatnym klubem BDSM. Zszokowana, odkrywa, że widok Uległych wraz z ich Dominantami budzi w niej prymitywne instynkty, sprawia, że sama ma ochotę skosztować tego stylu życia, lecz boi się do tego przyznać.
Czy właścicielowi klubu, Mistrzowi Z, uda się zedrzeć z Jessici przykrywkę przykładnej księgowej i uwolnić spod niej jej naturę Uległej?
Pierwsza książka z tego gatunku jaką przeczytałam, zawsze będę miała do niej wielki sentyment. Nie jest to żadne "50 twarzy Greya". W tej książce świat BDSM został pokazany w prawdziwym, pozytywnym świetle.
Książka dobrze napisana, świetnie wykreowana postać "Z". Gorąco polecam!

Czy właścicielowi klubu,...

Jessica jest młodą, zakompleksioną księgową, której życie erotyczne jest zwyczajnie nudne. Wskutek bajkowego wręcz splotu wydarzeń, w środku nocy trafia do klubu pełnego ludzi o dość specyficznych i niekonwencjonalnych preferencjach seksualnych. Kolejna dawka hollywoodzkiego wręcz zbiegu okoliczności przenosi dziewczynę w samo centrum wydarzeń w rzeczonym klubie i... Tu zaczyna się historia miłosna okraszona, a w zasadzie obficie oblana, seksem w wydaniu kink.

Choć fabuła książki jest przerażająco nieprawdopodobna i naiwna to opisy uczuć i przemyśleń głównej bohaterki są zadziwiająco wiarygodne. Sama postać szybko zyskuje sympatię czytelnika, a dzięki humorystycznym smaczkom książkę czyta się lekko i szybko.

Do pozytywów zaliczam fakt, że niektóre fragmenty zmuszają do refleksji, czego po tego typu literaturze nigdy bym się nie spodziewała.

Z tego co widziałam w innych rankingach , ta książka plasowała się najniżej z serii .
Nie bardzo wiem dlaczego , ale nieważne .To była moja pierwsza przygoda z tego typu tematyką .Nazwisko autorki było wymienione na jakimś forum i faktycznie ciekawość zaprowadziła mnie do jej literatury. Nie mogę zaprzeczyć ,że troszkę mi się buzia rozdziawiła , a oczy zwęziły na początku.Okazuje się ,że można sobie spokojnie przeżyć całe prawie życie i jeszcze niedużo wiedzieć :-)Nie wiedziałam najpierw co myśleć o takich "klimatach", ale potem stwierdziłam ,ze nie mnie oceniać wszystkie ludzkie potrzeby i inności , a jeśli dobrze mi się czytało to trzeba zobaczyć co autorka przygotowuje dalej.
Początek jest taki,że zwyczajna dziewczyna o nudnym zajęciu księgowej :-) staje przed dylematem co robić , gdy w ulewny wieczór psuje się jej samochód.
Szuka jakiegoś schronienia i telefonu gdzie mogłaby zadzwonić też po pomoc drogową i tak trafia do budynku , który jest klubem .Jaki to klub i dlaczego do niego wraca to już każdy musi dowiedzieć się sam .Zaznaczam ,ze pewnie to nie tematyka dla każdego :-)

• Po angielsku
  • BDSM/erotica