Literatura

Sławomir Koper Wydawnictwo: Bellona Cykl: Dwudziestolecie międzywojenne (tom 12) historia
Bellona
Literatura
Dwudziestolecie międzywojenne (tom 12)
historia
2013-01-01

I po co górnolotne tony, po co wielkie słowa, skoro rzeczywistość skrzeczy? Taka refleksja nasunęła mi się już w trakcie czytania kolejnego tomiku serii Dwudziestolecie międzywojenne. Nosi on tytuł "Literatura" i mogłem liczyć na ciekawe informacje o literaturze tego okresu. I się bardzo, bardzo, bardzo zawiodłem.
A przy wszystkich wadach tej publikacji jest jednak i zaleta...

• Historia
  • Dwudziestolecie