Mówmy prozą. Antologia prozy

Patronaty LC

Okładka książki RELAX nr 40 Alfonso Font, Sławomir Kiełbus, Joe Kubert, Zbigniew Larwa, Konrad T. Lewandowski, Andrzej Pilipiuk, Jacek Skrzydlewski, Mirosław Sobiecki, Łukasz Zabdyr
Ocena 5,5
RELAX nr 40 Alfonso Font, Sławo...
Okładka książki Nowa Fantastyka 424 (01/2018) Adam Dzik, Jake Kerr, Konrad T. Lewandowski, Redakcja miesięcznika Fantastyka, Anthony Ryan, Michael John Sullivan
Ocena 6,7
Nowa Fantastyk... Adam Dzik, Jake Ker...

Mogą Ciebie zainteresować

Dodaj cytat z książki Mówmy prozą. Antologia prozy