Baba Jaga na deskorolce

Zbigniew DmitrocaJoanna Furgalińska Wydawnictwo: Egmont Polska Seria: Czytam Sobie. Poziom 1: Składam Słowa literatura dziecięca
Egmont Polska
literatura dziecięca
Czytam Sobie. Poziom 1: Składam Słowa

Baba jaga śpi ma zły sen,że jest w kosmosie. Budzi się i je kiełbasę i 🍞 na śniadanie później chce latać na miotle ale nie może znaleźć miotły mówi abra kadabra jest w wielkim sklepie widzi jak Tata kupuje synkowi rower a zobaczyła deskorolki nie wie co to jest a potem pyta kogoś no i wie co to jest potem jeździ na deskorolki a miotła miała korowe sny.

Bardzo zabawna

Może się czepiam, ale dosłownie zaniemówiłam, jak na jednej z pierwszych stron zobaczyłam określenie: "miotła wielofunkcyjna":) To jest poziom pierwszy, przeznaczony dla dzieci, które dopiero zaczynają przygodę z czytaniem !

Super sobie synek poradził z czytaniem, duże wyraźne litery. Polecam

Przeczytana powtórnie już w 2 klasie. Wywołała jeszcze więcej śmiechu.

Wesołe opowiadanie o tym, że Baba Jaga nie musi latać na miotle :)

Cała seria "czytam sobie" to świetny pomysł na zachęcenie najmłodszych do czytania książek - moja 6-latka nie chce czytać elementarza ale te książeczki uwielbia. Gorąco polecam!!!

Na pewno wrócimy do tej książki. Fajna historyjka, sympatyczne, adekwatne ilustracje i co strona jeden wybrany wyraz przeliterowany. Na pewno świetny pomysł na naukę czytania.

Baba Jaga miała w nocy zły sen, śniło jej się że jej rewelacyjna miotła wyparowała.A to była taka rewelacyjna miotła, która zamiatała i latała jak rakieta. Jednak mimo złego snu Baba Jaga spała dalej. Rankiem nie mogła znaleźć swojej miotły a dzięki zaklęciu znalazła się w sklepie z deskorolkami. Zakupiła deskorolkę i szalała na niej na ulicach a miotła? Miotła spała i...

Dyskusje

• 2015