Cud dwa razy się nie zdarza. Opowiadania wybrane.

Okładka książki Cud dwa razy się nie zdarza. Opowiadania wybrane. Sean O'Faolain
Okładka książki Cud dwa razy się nie zdarza. Opowiadania wybrane.
Sean O'Faolain Wydawnictwo: Sic! Seria: Wielcy pisarze w nowych przekładach literatura piękna
Wielcy pisarze w nowych przekładach
Sic!
2013-12-31
2013-12-31
9788361967569
Paweł Piasecki
opowiadania kobiety Irlandia

Okładka książki Literatura na świecie nr 4/1976 (60) Cheikh Hamidou Kane, Flann O'Brien, Frank O'Connor, Sean O'Faolain, Yambo Ouologuem, Redakcja pisma Literatura na Świecie, Wole Soyinka
Literatura na ... Cheikh Hamidou Kane...

Nie ma cudów

Irlandia w kilkunastu odsłonach. Świat mimo wszystko jakoś nam bliski, niekiedy bardziej mroczny niż zielony. Opowiadania ciekawe, ale zostawiają pewien niedosyt. Za dużo trzeba sobie dopowiedzieć, co dla nieirlandzkiego czytelnika może być trudne. Polecam.

Wspaniałe odkrycie, chętnie sięgnąłbym po więcej tego autora.

Wspaniałe odkrycie, chętnie sięgnąłbym po więcej tego autora.

• 3 NOVEL do czyt
  • Mam w Bibliotece
  • Zapomniane, warte przeczytania
  • Biblioteka
  • Posiadam 🏠
  • 01. Epub+
  • Nowe tłumaczenia

Dodaj cytat z książki Cud dwa razy się nie zdarza. Opowiadania wybrane.