Otwórz bardzo ostrożnie

Ewa Kleszcz
Wilga
literatura dziecięca
Ewa Kleszcz

Nie wiem kto był pierwszy ale to książeczka w stylu pomysłów Herve`a Tulleta. Bawi tak samo fajnie, dla mnie ma przyjemniejsze ilustracje niż Tulleta.

Dwa dni temu, wypełniony złymi zamiarami, podstępnie i chytrze, zakradłem się do pewnej księgarni, wykorzystałem okazję i jak jakiś obmierzły wszetecznik cichcem przeczytałem tę książeczkę. Bez kupowania jej. Nie czuję się z tym jednak źle, bo okazała się być zupełnie cudownym dziełkiem sztuki (sztuczki?).

Jeśli miałbym dziecko, kupiłbym ją bez chwili zastanowienia (poza...

• 2014
  • Dla dzieci
  • Czytam dzieciom
  • Must have dla Elizy
  • Książki Lali
  • Córka
  • Książki dla dzieci

Dodaj cytat z książki Otwórz bardzo ostrożnie